Atjaunojošas matu maskas

Kefīra matu maska

Šī matu maska lieliski būs piemērotā tām dāmām, kam ir trausli un viegli lūstoši mati. Šīs matu maskas pagatavošanai Jums būs nepieciešams tikai kefīrs. Kefīra masku lietot labi pirms gulētiešanas. Izmazgājiet matus, izžāvējiet tos, pēc tam uzklājiet kefīru visā matu garumā, īpašu uzmanību veltot matu galiņiem. Uzvelciet galvā dušas cepurīti, bet pa virsu aptiniet to ar dvieli vai lakatu un dodieties gulēt. Līdzko pamodīsieties, izskalojiet no matiem kefīru ar lielu ūdens daudzumu. Pēc šādas maskas matus nav ieteicams žāvēt ar fēnu, labāk ļaut tiem pašiem izžūt. Šo procedūru var atkārtot vienu reizi nedēļā.

matu maskas

Matu maska no olu dzeltenumiem

Šīs maskas pagatavošanai paņemiet divus olu dzeltenumus un vienu ēdamkaroti rīcineļļas. Samaisiet olu dzeltenumus un eļļu, uzklājiet masku uz sausiem un tīriem matiem. Turiet divas stundas, pēc tam izskalojiet matus ar šampūnu.

Sīpolu matu maska

Šī ir ļoti efektīva matu maska. Paņemiet vienu lielu sīpolu un sasmalciniet to pēc iespējas sīkākos gabaliņos, lai sanāktu putriņa. Vēl Jūs varat sasmalcināt sīpolu ar smalcinātāja gaļas mašīnas vai rīves palīdzību. Iegūtai putriņai pievienojiet klāt vienu tējkaroti siltas rīcineļļas un labi samaisiet. Uzklājiet iegūto maisījumu uz matu saknēm un turiet 2-3 stundas. Izskalojiet masku ar siltu ūdeni, kam pievienota klāt citronu sula vai etiķis (0,5 tējkarote uz 1 litru ūdens). Šādu masku labāk lietot tad, ja Jums nav nekādi plāni uz tuvākajām vienu-divām dienām, jo tuvākās dienas Jūsu mati smaržos pēc sīpoliem.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!