Ar ko vīrietis atšķiras no sievietes?

Atminēt mūs, sievietes, nav iespējams… Tas ir fakts!

Pati galvenā atšķirība starp vīrieti un sievieti – viņas dzīves pozīcija un pasaules redzējums.

Ar ko vīrietis atšķiras no sievietes

Vīrieša laime – „es gribu”.

Sievietes laime – „viņš grib”.

F. Nīče

Fakts Nr.1 – sievietes dzird labāk par vīriešiem. Ziemeļkarolīnā tika veikti pētījumi, kuru rezultāti uzrādīja to, ka sievietes labāk par vīriešiem atšķir gan zemos, gan arī augstos skaņas toņus. Daba ir apdāvinājusi mūs ar šo pārsteidzošo atšķirību no vīriešiem, lai mēs varētu naktī dzirdēt to, kā mūsu mazulim izkrīt no mutes knupītis, kuru mēs varam sameklēt un pacelt pilnīgā tumsā un pēc tam aiziet atpakaļ uz savu gultu, orientējoties uz vīriešu krākšanu.

Fakts Nr.2 – sieviete labāk redz naktī. Visi atceras no bioloģijas kursa, ka mums acīs ir vairāk gaismas jutīgo kociņu. Bez tam, mēs labāk uztveram redzēto. Sievietes-daltoniķes ir daudz mazāk par daltoniķiem-vīriešiem. Mēs redzam mūsu brīnišķīgo pasauli spilgtās krāsās.

Fakts Nr.3 – mums ir lieliska intuīcija. Cik bieži, kad taisāmies kaut ko darīt, mēs sajūtam nemieru un neaprakstāmas trīsas visā ķermenī? Tā ir mūsu sestā sajūta un iekšējā balss, kas brīdina par nepatikšanām. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka mēs varam paredzēt tālāko notikumu gaitu, balstoties tikai uz savām emocijām. Dārgie vīrieši, prasiet mums padomu, izdarot likmes hipodromā.

Fakts Nr.4 – sieviete spēj radīt jaunu dzīvību. Vai tad tas nav skaisti? Tas ir liels noslēpums, kā arī neatminama mīkla…

Fakts Nr.5 – sieviete ir īsts zelta gabaliņš! Zinātniski pierādīts, ka sievietes organismā ir 5 reizes vairāk zelta, nekā vīrieša organismā.

Fakts Nr.6 – sievietes ātrāk atrod pazaudētās lietas. Vīrieši labāk spēlē šahu, risina matemātikas testus, toties, reti atceras, kur vakar atstāja savas zeķes un kaklasaiti.

Fakts Nr.7 – sievietei nekad nav ko vilkt mugurā. Tā ir mūžsena problēma: „Ko man rīt uzvilkt?”, šis jautājums nomoka katru sievieti, viņa izmēģina vairākus variantus, bet beigās nonāk pie viena un tā paša secinājuma – viņai nav ko vilkt mugurā! Saskaņā ar statistikas datiem, vīrieša garderobē apģērbu daudzums kļūst vienāds ar sievietes garderobi ne ātrāk kā 75 gadu vecumā!

Fakts Nr.8 – ja sieviete saka „jā”, tad tas var nozīmēt tikai to, ka viņa šobrīd Jūs klausās. Savukārt vīrieši, sakot vārdu „jā”, piekrīt teiktajam.

Pēdējais fakts – „Sieviete reti piedod greizsirdību, bet nekad nepiedod tās trūkumu”.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!