Ar ko nēsāt zilus svārkus?

Šodien pastāstīsim par to, kas jādara, lai zili svārki kļūtu par Jūsu garderobes centrālo elementu. Šosezon zilā krāsa ir ļoti populāra, tieši tāpēc zilas krāsas svārkiem vajadzētu ieņemt pienācīgu vietu ikvienas daiļā dzimuma pārstāves garderobē. Vēl jo vairāk tāpēc, ka pēc psihologu domām zilā krāsa ir ļoti interesanta.

Spilgti zili svārki

Foto: www.StarStyle.lv 

Zilā krāsa stimulē cilvēku sakārtot savu dzīvi, uzlabo koncentrēšanās spējas, kā arī tā ir ideāli piemērota darbam. Apģērbs zilos toņos palīdz cilvēkiem būt pārliecinātākiem par sevi. Vēl zilā krāsa tiek uzskatīta par „bezgalīgu” krāsu – Jūs varat tajā peldēties un izbaudīt dzīvi.

Mūsdienu meitenei zili svārki pārvērtīsies par veselu pasauli!

Sāksim ar to, ka Jums vispirms jāizvēlas modeli un garumu. Svārki var būt gan gari, gan īsi, gan arī „tulpes” modelis vai vispār klasiski zīmuļsvārki. Īsāk sakot, variantu ir ļoti daudz, Jums tikai jāizvēlas savam stilam atbilstošu modeli.

Jautājums, ar ko nēsāt zilus svārkus, šodien ir aktuāls daudzām daiļā dzimuma pārstāvēm. Šādas krāsas svārku popularitātes noslēpums ir tāds, ka zilo krāsu var lieliski kombinēt gandrīz ar jebkuru citu krāsu, sākot no neitrāliem gaišiem toņiem un beidzot ar pavisam spilgtiem toņiem. Vēl viena zilas krāsas svārku priekšrocība ir tāda, ka, mainot apģērba augšdaļu un aksesuārus, var izveidot daudzus tēlus, kuri būs lieliski piemēroti visdažādākajām dzīves situācijām.

Zili zīmuļsvārki birojam 

Ja Jūs strādājat birojā un Jums jāievēro stingru dress-kodu, tādā gadījumā zīmuļsvārki tumši zilā krāsā kļūs par lielisku alternatīvu pelēkiem vai melniem svārkiem vai biksēm. Ar ko nēsāt šādus zilus svārkus, lai ievērotu dress-kodu un jaunākās modes tendences? Pie zilas krāsas svārkiem lieliski piestāvēs blūze vai krekls bēšā vai gaiši pelēkā krāsā, vēl tīri labi izskatīsies gaiši zila krāsa. Šādi toņi pārlieku neizcels Jūs uz kopējā fona, kā arī neizraisīs priekšniecības neapmierinātību ar Jūsu izskatu. Ja nevēlaties lieki eksperimentēt, tad, protams, varat izvēlēties blūzi baltā krāsā.

Pie ziliem svārkiem varat izvēlēties jostu sarkanā krāsā, bet kājās varat uzvilkt klasiskas laiviņkurpes melnā krāsā. Savukārt tad, ja darbā nav jāievēro stingru dress-kodu, tad varat izvēlēties baltu blūzi, svārkus spilgti zilā krāsā un kurpes svārkiem pieskaņotā tonī.

Plisēti vai gari svārki zilā krāsā

Ar ko nēsāt plisētus svārkus zilā krāsā? Plisēti svārki vienmēr lieliski piestāv jebkurai figūrai, viņi padara slaidāku un noslēpj visas figūras nepilnības. Zili svārki ar nelielu plisējumu būs lieliski piemēroti gan mācībām, gan arī atpūtai draugu lokā. Plisēti svārki ir universāli – ja Jūs uzvilksiet pie šādiem svārkiem džemperi un vīriešu tipa zābakus vai kurpes, tad jūs iegūsiet lielisku brīvā laika pavadīšanai piemērotu tēlu. Savukārt tad, ja Jūs šādus svārkus nēsāsiet kombinācijā ar vesti, getrām un augstpapēžu apaviem, tad Jūs kļūsiet par stilīgu lielpilsētas modes dāmu.

Dodoties atpūsties pie jūras, izvēlieties garus svārkus zilā krāsā un T-krekliņu baltā krāsā. Savukārt vakarā, ja būs auksti, varat pa virsu uzvilkt žaketi (zilā vai pelēkā krāsā). Savukārt atbilstošas rotas un somiņa piešķirs Jūsu tēlam romantiku un gaisīgumu.

Ar ko nēsāt zilus svārkus, lai Jūs izskatītos lieliski? Ar spilgtiem un kontrastējošiem toņiem, izvairoties no tumšām un neizteiksmīgām krāsām. Nelietojiet aksesuārus zilā krāsā, jo tas padarīs Jūsu tēlu garlaicīgāku un vairs ne tik spilgtu.

Veltiet īpašu uzmanību apaviem – tos jāizvēlas kontrastējošā tonī. Savukārt somai un jostai jābūt ar kurpēm vienādā krāsu gammā.

Stilīgi mini svārki zilā krāsā ballītei 

Ar ko nēsāt zilus mini svārkus? Šosezon ziliem mini svārkiem jābūt elektro zilā krāsā, proti, tiem jābūt ļoti spilgtiem. Pašlaik tā ir ļoti moderna un stilīga naktsklubiem piemērota krāsa. Šāda krāsa ir samērā tumša un pietiekami spilgta, tāpēc Jūs lieliski izskatīsieties uz deju grīdas. Zilus mini svārkus var lieliski kombinēt ar visdažādākajiem topiņiem uz tievām lencītēm melnā, spilgti zaļā vai bēšā krāsā. Ja Jūs pēc savas dabas esat koķete, tad uzvelciet korseti, kas izrotāta ar mežģīnēm. Ja Jums neviens no iepriekšējiem variantiem nešķiet pietiekami seksīgs, tad varat izvēlēties sekojošu variantu – blūzīti vai jaciņu no daļēji caurspīdīga auduma vai tīkliņa materiāla, kas izrotāta ar izšuvumiem un spilgtiem dekoriem.

Ja Jums nepatīk eksperimentēt, tad varat izvēlēties zilus svārkus ar augšdaļu kontrastējošā krāsā, piemēra, sarkanā, dzeltenā vai tirkīza krāsā.

Tagad pievērsīsimies apaviem – noteikti izvēlieties kurpes ar tievu papēdi vai augstas platformas.

Ceram, ka tagad Jūs zināsiet, ar ko kombinēt zilus svārkus, jo tad, ja Jūsu garderobē būs zili svārki, topiņi un krekliņi dažādās krāsās, daži pāri labu apavu, tad Jūs varēsiet veidot arvien jaunas kombinācijas visas sezonas garumā un vienmēr lieliski izskatīties!

< Iepriek??jais raksts
Ar ko nēsāt baltu kreklblūzi
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!