Ar ko nēsāt leoparda rakstu?

Dzīvnieku raksti jau labu laiku ir modē, palīdzot izveidot atmiņā paliekošus tēlus, kas vienmēr piesaista apkārtējo uzmanību. Ja „zebra” vai „tīģeris” periodiski zaudē aktualitāti, tad „leopards” tikai nostiprina savas pozīcijas sieviešu garderobē. Pašlaik ar leoparda rakstu var iegādāties jebkuru apģērbu, apavus un aksesuārus – kleitas, mēteļi, šalles, somiņas, kurpes un jostas. Tomēr pirms šādas lietas iegādes labāk noskaidrot, kā un ar ko nēsāt leoparda rakstu, lai izskatītos stilīgi.

Mētelis ar leoparda rakstu

Mētelis ar leoparda rakstu – tā ir visiem labi zināma lieta, kas pirmo reizi parādījās pagājušā gadsimta 60-tajos gados. Toreiz īstu sensāciju radīja modelis ar divrindu pogām un saīsinātām piedurknēm, kuru nēsāja tā laika slavenība un modes noteicēja – Žaklīna Kenedija. Kopš tā laika daudzas sievietes vēlas iegādāties savā garderobē šādu mēteli, jo viņas uzskata, kas tas ir lielisks klasikas un labas gaumes simbols. Uzvelkot mēteli ar leoparda rakstu, palikt nepamanītai neizdosies: sieviete šādā mētelī vienmēr ir ļoti spilgta, tāpēc Jums jābūt gatavai pastiprinātas uzmanības pievēršanai.

Galvenā lieta, kas jāņem vērā izvēloties mēteli, – tā ir kvalitatīva modeļa iegāde, jo lēts materiāls, šķības vīles, pārmērīgi uzkrītoši toņi tikai izkropļos koptēlu. Vislabākais variants – tie ir pa pusei pieguloši vai taisni modeļi bez papildus detaļām. Šādas mētelis labi izskatīsies kombinācijā ar „retro” stila grimu – melnas acu kontūrzīmuļa līnijas un sarkana lūpu krāsa, ko lieliski papildinās zamšādas somiņa un apavi.

Kleita ar leoparda rakstu

Šāds modelis – tā nav vienkārša kleita. Tas ir īsts izaicinājums, valdzinājums un pārsteigums. Sieviete, kas uzvilkusi kleitu ar leoparda rakstu, noteikti nepakļausies, viņa pieradusi pati diktēt noteikumus. Uz biroju vai oficiālu pasākumu nav pieņemts vilkt tik provokatīvu apģērbu, taču citos gadījumos „plēsīgā zvēra” tēls būs tīri labi piemērots. Lai tēlu padarītu nedaudz maigāku, izvēlieties vienkāršus kleitas modeļus un neuzkrītošus aksesuārus.

Leoparda krāsas kleita

Foro: www.StarStyle.lv

Ļoti svarīgi, lai kleita ar leoparda rakstu, neatkarīgi no sava garuma, lieliski piegulētu augumam. Vakara variantu labāk izvēlēties no grezniem un dārgiem audumiem, tādiem, kā, piemēram, samts, šifons, atlass. Savukārt tad, ja kleita paredzēta ikdienas nēsāšanai, tad varat izvēlēties vienkāršāku audumu, piemēram, kvalitatīvu trikotāžu. Lai neizskatītos vulgāri, griezumam jābūt maksimāli vienkāršam. Pie „leoparda” piestāv sekojošas krāsas: melna, brūna, bordo, nelielos daudzumos – sarkanā krāsa.

Soma ar leoparda rakstu

Soma – tas nav tikai aksesuārs, kurš paredzēts mantu glabāšanai. Tas, vispirmām kārtām, ir stilīgs akcents, tāpēc to jāizvēlas ļoti prātīgi. Modeļi ar leoparda rakstu pašlaik ir ļoti aktuāli, tomēr jāievēro daži noteikumi:

Tik drosmīgam aksesuāram nepieciešama ļoti vienkārša „sabiedrība”: apģērbam jābūt vienkrāsainam, bez rakstiem, vai spilgtiem dekoriem. Pats ideālākais variants – soma-aploksne, kura lieliski iederēsies jebkurā situācijā un piešķirs tēlam „rozīnīti”. Somu ar leoparda rakstu var kombinēt vienā ansamblī ar vēl vienu priekšmetu ar leoparda rakstu – šalli, lakatu, jostu, cimdiem, apaviem, tikai rakstam un toņiem jābūt absolūti identiskiem.

Kurpes ar leoparda rakstu

Leoparda krāsas botiljoni

Foro: www.StarStyle.lv

Ja Jūs nespējat iedrošināties uzvilkt kleitu ar leoparda rakstu, taču Jūs vēlaties padarīt savu tēlu nebēdnīgāku un stilīgāku, tad lielisks risinājums būs kurpes ar leoparda rakstu. Tikai ielāgojiet, ka ar šādiem apaviem jānēsā ļoti vienkāršu un slēgtu apģērbu, savādāk sanāks pārāk vulgārs tēls. Ja kleita ir ļoti lakoniska un vienkrāsaina, tad varat izvēlēties vēl vienu aksesuāru ar leoparda rakstu, tikai nepārcentieties, izmantojiet leoparda rakstu savā apģērbā dozētā daudzumā.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!