Ar ko nēsāt getras?

Ja vārds „getras”, Jums galvenokārt asociējas ar futbola formas tērpu vai ceļotāju ekipējumu, tad šis raksts domāts tieši Jums, jo getras – tās ir ļoti interesanta sieviešu garderobes detaļa, kas spēj piešķiet Jūsu tēlam „rozīnīti”.

Getras ar dekoratīviem bumbuļiem

Foto: www.StarStyle.lv

Getras vislabāk nēsāt vēsā un sausā laikā. Pastāv divi nēsāšanas varianti: apaviem pa virsu vai arī to iekšpusē. Tai pat laikā centieties izvēlēties „masīvus” apavus, piemēram, zābakus uz augstiem papēžiem un nelielu platformu purngala daļā vai zābakus militārā stilā. Ar klasiskiem vai izsmalcinātiem apaviem getras labāk nekombinēt, lai neizjauktu proporcijas. Pats populārākais variants – adītas getras. Vēl varat izvēlēties plānas trikotāžas vai rakstainas vilnas getras, neilona, vai arī ar kažokādas apdari. Starp citu, ja Jūs mākat adīt, bet nemīlat to darīt, jo tas aizņem pārāk daudz laika, tad getras būs tieši tas, kas Jums vajadzīgs: tās var samērā ātri uzadīt, kā arī tās izskatās efektīgi.

Mēģināsim izveidot dažus modernus tēlus ar getrām. Lai izveidotu stilīgu tēlu, izvēlieties melnas elastīgas getras ar speciāliem šķēlumiem, kas domāti zābaku papēžiem. Tik neparasts risinājums padarīs šo komplektu kreatīvāku. Papildiniet tēlu ar melnu trikotāžas kleitu, getrām, kas piestāv zābakiem, modernu ādas virsjaku un aksesuāriem ar dzīvnieku rakstiem.

Lai galīgi izkliedētu Jūsu šaubas, piedāvājam izvēlēties rakstainas getras. Šādas getras (vēlams, lai to garums būtu virs ceļgala) lieliski piestāvēs pie ļoti lakoniskas kleitas un vienkāršas krēmkrāsas somiņas. Starp citu, šajā variantā jāizvēlas plānas miesas krāsas zeķubikses vai arī, ja laika apstākļi atļauj, vispār no tām jāatsakās, tāpēc parūpējieties par to, lai Jums būtu nevainojams pedikīrs. Vislabāk izvēlēties tādus nagu lakas toņus, kas lieliski harmonēs ar kleitu, getrām un somiņu.

Vēl viens ne mazāk interesants getru nēsāšanas veids – apavu iekšpusē. Getras, kas nedaudz rēgojas ārā no militārā stila zābakiem – tas ir stilīgs risinājums, lai dotos iepirkties, satiktos ar draugiem, vai arī dotos uz kādu kafejnīcu.

Noslēgumā vēlamies Jums novēlēt panākumus jaunu un interesantu tēlu izveidē. Ielāgojiet, ka dažreiz pat visneierastākā lieta var uzvedināt uz svaigiem un neparastiem risinājumiem Jūsu garderobē.

 

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!