Ar ko nēsāt dūnu virsjaku?

Pašlaik ārā ir ļoti auksti, tāpēc visi velk ārā no skapjiem pašas siltākās ziemas drēbes. Šī iemesla dēļ mēģināsim tikt skaidrībā ar to, kāds apģērbs piestāv pie dūnu virsjakas.

Dūnu virsjakas sportiskā pagātne

Nevienam nav nekāds noslēpums, ka agrāk dūnu virsjakas tika uzskatītas par sporta apģērbu. Tas nav nekāds brīnums, jo tās ir ļoti līdzīgas biatlonistu un snovbordistu sporta kostīmiem.

Pateicoties gaišajām un gudrajām dizaineru un modelētāju galvām, kuri spēja saskatīt dūnu virsjakas lielās priekšrocības, šis siltais un ērtais apģērbs tagad ir ne tikai praktisks, bet arī moderns un skaists.

Ar ko nēsāt garu dūnu virsjaku?

Pelēkā krāsā dūnu jaka

Foto: http://www.starstyle.lv

Viss atkarīgs no tā, kāda tā ir dūnu virsjaka. Ja Jums patīk garas (zem ceļgala) dūnu virsjakas un Jūs plānojat to nēsāt uz darbu, tad šeit piemērotas būs šauras bikses vai klasiski svārki, kuri nedrīkst būt garāki par virsjaku. Pie biksēm un garas dūnu virsjakas Jūs varat nēsāt klasiskus puszābakus vai zābakus uz zemiem papēžiem. Ja bikšu platums to atļauj, tad varat tās ielikt zābakos. Šādā apģērbā Jūs vienmēr izskatīsieties oriģināli, bet pats galvenais – Jums vienmēr būs silti. Runājot par svārkiem un dūnu virsjaku, tad šeit nav ilgi jādomā, ar ko nēsāt dūnu virsjaku. Izvēlieties zābakus ar augstiem vai vidēja augstuma papēžiem. Pat neliels papēdis piešķirs Jūsu ārējam izskatam sievišķību un izsmalcinātību. Bet par apģērbu un apaviem ikdienai vispār var lieli nelauzīt galvu. Jo sevišķi tas attiecas uz džinsa apģērbu cienītājiem. Dūnu virsjaka un džinsa bikses – tā ir cieša savienība, kura pastāv jau daudzus gadus un kura vienmēr ir bijusi un būs populāra galvenokārt tāpēc, ka tas ir ļoti praktisks un komfortabls apģērbs.

Pie džinsa biksēm piestāvēs tik ļoti iecienītie Ugg zābaki. Izņemot džinsa bikses, pie dūnu virsjakas var vilkt sporta bikses, kuras ir vēl ērtākas par džinsa biksēm. Tādā gadījumā varat izvēlēties siltas sporta krosenes. Savukārt tad, ja Jums nepatīk garas virsdrēbes, tad izvēlieties īsu dūnu virsjaku.

Ar ko nēsāt īsu dūnu virsjaku?

Īsu dūnu virsjaku var nēsāt ar tām pašām džinsa vai sporta biksēm. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tagad Jums nenāksies slēpt savu skaisto augumu zem garām virsdrēbēm. Runājot par apaviem, tad šeit varat izvēlēties tos pašus Ugg zābakus, kurus mēs pieminējām jau iepriekš. Ļoti interesants variants būs tad, ja Jūs pie īsas dūnu virsjakas uzvilksiet īsu adītu kleitiņu. Pie šādas kleitiņas lieliski piestāvēs biezas un rakstainas zeķubikses vai legingi. Jo sevišķi efektīvi Jūs izskatīsieties tad, ja izvēlēties apģērbu spilgtos toņos. Piemēram, ja dūnu virsjaka un kleita ir daudz mierīgākos toņos, tad zeķubikses vai legingus var izvēlēties daudz košākā krāsā. Pie adītas kleitas lieliski piestāvēs gari zābaki vai botiljoni ar kažokādas apdari. Pats galvenais – lieciet lietā visu savu fantāziju, tad šis jautājums atrisināsies pats no sevis.

Daži padomi par to, kā nēsāt dūnu virsjaku

Tagad, kad esam noskaidrojuši ar ko tad īsti nēsāt dūnu virsjaku, varam parunāt par to, kā pareizi nēsāt dūnu virsjaku. Šis jautājums ir ne mazāk svarīgs, jo dūnu virsjakas – tas ir specifisks apģērbs, kurš nepiestāv pilnīgi visiem bez izņēmuma. Vēl jo vairāk tāpēc, ka dūnu virsjaka ne pārāk pozitīvi ietekmē Jūsu ārējo izskatu, jo tā vizuāli padara Jūs par diviem izmēriem lielāku, paslēpj vai palielina vidukļa apkārtmēru. Šī iemesla dēļ dūnu virsjaku jāizvēlas prātīgi. Ja Jūs esat apaļīgu formu īpašniece, bet Jūs nevarat atteikties no dūnu virsjakas nēsāšanas, tad mēs iesakām Jums izvēlēties pareizu modeli. Pretējā gadījumā Jūs izskatīsieties vēl apjomīgāka. Izvēlieties taisnas, vienkrāsainas un garas dūnu virsjakas, kuras noteikti būtu garākas par gurnu līniju. Centieties izcelt vidukli. To var labi izdarīt ar jostu dūnu virsjakai pieskaņotā krāsā, lai tā nepiesaistītu pārāk lielu uzmanību, bet tai pat laikā piešķirtu vajadzīgo siluetu. Vislabāk izvēlēties modeļus ar stepējumu. Pie kam, jo vairāk ir ko slēpt, jo smalkākam jābūt stepējumam. Pie dūnu virsjakas vislabāk izvēlēties augumam piegulošu apģērbu, piemēram, šauras džinsu bikses. Vienmēr centieties ņemt vērā vienu noteikumu – šaura apakšdaļa, plata, apjomīga augšdaļa. Savukārt slaidām, maza auguma meitenēm nav nekādu ierobežojumu. Viņas var atļauties visdažādākos modeļus.

Iegādājoties dūnu virsjaku, neaizmirstiet par aksesuāriem. Cimdi, jostas, cepures un šalles padarīs Jūsu tēlu sievišķīgāku un harmoniskāku. Pats galvenais – neizjauciet proporcijas.

Ļoti ceram, ka šis raksts palīdzēja Jums tikt skaidrībā ar to, kā un ar ko nēsāt dūnu virsjaku, un tagad Jūs noteikti izdarīsiet pareizo izvēli. Veiksmīgus pirkumus!

< Iepriek??jais raksts
Ko vilkt uz ballīti?
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!