Apģērbs, kurš padarīs Jūs vizuāli slaidāku

Pat tad, ja Jūsu figūras parametri nav 90-60-90, nesteidzieties eksperimentēt ar radikālām diētām – pamēģiniet nedaudz izmanīt savu garderobi un Jums nenāksies tievēt! Lai Jūsu figūra izskatītos slaida un proporcionāla, Jums jāizvēlas sev piemērotu apģērbu, kurš piesaistīs uzmanību tikai Jūsu figūras labākajām vietām, padarot Jūs smalkāku, graciozāku un sievišķīgāku. Šī iemesla dēļ piedāvājam Jums iepazīties ar vairākiem paņēmieniem, kas liks Jums aizmirst par figūras problēmām uz visiem laikiem!

Izsmalcināta, jauka kleita

Foto: www.StarStyle.lv

Kreatīva vertikāle

Ikvienai no mums labi zināms, ka horizontāli zīmējumi piešķir apjomu, bet vertikāli – tieši otrādi, padara slaidāku. Tomēr šis fakts nenozīmē to, ka tagad visai mūsu garderobei jālīdzinās zebras rakstam. Šosezon dizaineri piedāvā neskaitāmus alternatīvus variantus – piemēram, vertikālas bārkstis un volāni uz kleitām vizuāli padara figūru nedaudz slaidāku, savukārt plisēts svītru raksts piešķir gurniem ideālas proporcijas. Tomēr nevajadzētu attiekties no apģērba iegādes klasiski melnbaltos toņos. Savukārt tad, ja svītru rakstu Jūs uzskatāt par pārāk drosmīgu risinājumu, tad sāciet ieviest savā garderobē topus ar neuzkrītošiem vertikāliem rakstiem vai ornamentiem – šāda mākslinieciskā ģeometrija novērš uzmanību no apaļīgām rokām un pleciem.

Dažādu krāsu salikums

Pirms diviem gadiem parādījās kleitas, kuru iekšpusē uzzīmēts siluets, taču, lai arī cik savādi nebūtu, tikai šosezon šie modeļi tā pa īstam kļuvušu populāri – zīmoli un modes nami steidz izlaist arvien jaunas šīs brīnumkleitas interpretācijas. Šīs kleitas priekšrocības ir neapstrīdama, jo tad, ja Jums garderobē ir šāds brīnumtērps, tad Jūs varat sev atļauties saldu kapučīno un kēksus kaut vai katru dienu – vienalga apkārtējie redzēs tikai smalko kontūru kleitas vidusdaļā, bet viss pārējais tiks nomaskēts ar meistarīgi piemeklētu audumu un krāsu palīdzību.

V – tā ir uzvara!

Tagad padomājiet par to, kāds kakla izgriezums pārsvarā ir Jūsu apģērbiem. Ja tas ir apaļš vai ovāls, tad steidzami iegādājieties apģērbu ar V-veida kakla izgriezumu, jo tas palīdzēs padarīt Jūsu kaklu garāku, bet figūru slaidāku. Ticiet mums, ar V-veida kakla izgriezumu Jūs izskatīsieties nevainojami pat baltā kleitā! Starp citu, V-veida kakla izgriezums piestāv jebkura veida kleitām, blūzēm, krekliņiem un topiņiem, kā arī neaizmirstiet par džemperiem un jaciņām – V-veida kakla izgriezums uz balta krekla fona izskatās ļoti eleganti.

Atloki

Droši vien Jūs ne reizi ar skumjām acīs esat atteikusies no modernām biksēm, tikai tāpēc, ka baidījāties izcelt liekos centimetrus uz gurniem. Tomēr pastāv neliela viltība – ja Jūs atlocīsiet bikšu galus, tad galveno akcentu uzreiz jāpārnes uz leju, tad Jūsu siluets izskatīsies garāks. Principā atlokus var izvēlēties ne tikai klasiskām, bet jebkurām biksēm, tostarp, džinsa biksēm.

Valdzinoši šķēlumi

Ja Jums patīk ekstravagantas lietas, tad iesakām likt lietā smago artilēriju, proti, izvēlēties kleitu ar sānu daļā izvietotu provokatīvu šķēlumu. Starp citu, tieši šāds šķēlums daudzām zvaigznēm palīdz noslēpt savus liekos kilogramus. Šāds asimetrisks šķēlums sānu daļā kardināli maina visu kleitas arhitektūru un pat bez korsetes palīdzības palīdz izveidot gandrīz ideālas proporcijas. Savukārt tad, ja Jūs nenēsājat tik ļoti uzkrītošus tērpus, tad varat izvēlēties pieticīgāku variantu – meklējiet kleitas un svārkus, kuriem šķēlums sniedzas no papēžu daļas līdz ceļgalam. Ticiet mums, pat tik neliels šķēlums spēj darīt īstus brīnumus – Jūsu figūra vienā mirklī kļūs ievērojami slaidāka un proporcionālāka.

Vēlam Jums veiksmīgus pirkumus!

< Iepriek??jais raksts
Modernas kleitas 2013
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!