Apģērbs, kuram jābūt ikvienas sievietes ziemas garderobē

Ziemā problēma „nav ko vilkt mugurā” kļūst jo sevišķi aktuāla. Daudzas daiļā dzimuma pārstāves uzskata, ka aukstā laikā nav iespējams būt skaistai: grūti justies kā princesei, ja tu esi saģērbusies kā „kāposts”. Arī cenas ziemas apģērbam ir samērā augstas, tāpēc ne jau visas var atļauties iegādāties vairākas ziemas virsdrēbes katru gadu. Šī iemesla dēļ mēs vēlamies palīdzēt Jums atrisināt šo problēmu. Ielāgojiet, ka prasmīgi izveidota ziemas garderobe kalpos Jums vairākus gadus, kā arī palīdzēs ietaupīt naudu, jo daudzas lietas var lieliski kombinēt.

Galvenais, kas jāņem vērā, veidojot bāzes garderobi ziemai:

- apģērbs jāizvēlas tā, lai katru no tām varētu kombinēt kā minimums vēl ar citām divām-trīs lietām. Piemēram, blūzei, kas iekārta Jūsu skapī, kā minimums jāpiestāv pie vieniem svārkiem un vienām biksēm;

- apģērbu bāzes garderobei jābūt harmoniskai: lietas jāizvēlas tādas, lai tās varētu lieliski kombinēt savā starpā, bet kopējo stilu jāizvēlas ņemot vērā to, kur Jūs pavadāt visvairāk laika. Visiem pilnīgi skaidrs, ka deju skolotājas un ceļotājas apģērbs ievērojami atšķirsies no lietišķas dāmas vai jaunās māmiņas apģērba. Bet pilnīgi visas iepriekš minētās dāmas var izskatīties labi un stilīgi pat ar minimālu garderobi;

- apģērbu krāsu saderība – obligāts bāzes garderobes noteikums. Izrotāt to ar dažādiem aksesuāriem un žaketēm Jūs vienmēr paspēsiet. Bet tad, ja Jūsu bāzes garderobē būs pārlieku spilgta vai krāsas ziņā absolūti neiederīga lieta, tad visus pārējos komplektus Jums nāksies pieskaņot šai lietai, bet tas ir samērā nepraktiski un neērti;

- apģērbu kvalitāte. Jūs varat iegādāties ne pārāk dārgu blūzīti vai šallīti, bet bāzes lietām jābūt kvalitatīvām, jo tām Jums būs jākalpo vairākas sezonas. Tas ļaus Jums šīs lietas papildināt ar ne tik dārgām lietām un tai pat laikā Jūs vienmēr izskatīsieties stilīgi.

Ziemas apģērbu garderobes bāzes elementi

Mēs neliksim Jums iegādāties melnus vilnas svārkus, kašmira mēteli un divus pārus klasiskas bikses. Iespējams, Jums labāk patīk dūnu virsjakas un džinsu bikses. Tāpēc mēs aprakstīsim to tikai vispārināti, ļaujot Jums pašām izvēlēties to, kas Jums vislabāk patīk:

- Divas dažādas ziemas virsdrēbes. Piemēram, tā varētu būt dūnu virsjaka vai mētelis un plikādas puskažoks. Īsāk sakot, Jums jābūt kā minimums diviem ziemas virsdrēbju variantiem – vienam, ko var nēsāt aukstā laikā, bet otram – nedaudz siltākam laikam. Izvēlieties virsdrēbes stila un krāsas ziņā līdzīgas, lai tās varētu viegli kombinēt ar pārējiem garderobes elementiem – apaviem, biksēm, svārkiem, aksesuāriem.

Sieviešu mētelis melnā krāsā

Foto: www.StarStyle.lv

- Apavi. Tieši tas pats attiecas arī uz apaviem, tikai ideālā gadījumā Jums būs vajadzīgi trīs pāri. Vieniem apaviem jāsilda Jūsu kājiņas visaukstākajā laikā – tie varētu būt gan ugg, gan arī jebkuri citi zābaki ar dabīgās kažokādas oderi. Apavus aukstam laikam labāk izvēlēties no kažokādas vai zamša, jo lielā salā pat viskvalitatīvākā āda var saplaisāt, bez tam, tie atdod pārāk daudz siltuma. Pārējie divi pāri, piemēram, varētu būt silti puszābaki uz papēžiem un ērti garie zābaki uz platformas vai bez papēžiem – vai otrādi, garie zābaki uz papēžiem un īsi puszābaki bez papēžiem, lai varētu doties garās pastaigās. Ielāgojiet, ka Jūsu galvenais uzdevums ir izveidot maksimāli universālu garderobi pie minimālām izmaksām. Ja Jūs nēsājat šauras, vai gluži pretēji – platas bikses, tad padomājiet, pie kādiem apaviem tās vislabāk piestāvēs; izlemiet, kādus apavus Jūs varēsiet uzvilkt pie kleitas un svārkiem.

Ļoti Šiki Sieviešu Zābaki

Foto: www.StarStyle.lv

Ja Jums ir ļoti ierobežoti naudas līdzekļi, tad varat aprobežoties ar diviem apavu pāriem. Tikai tad izvēlieties tos pēc tā paša principa, kā virsdrēbes: vienus – sausam un aukstam laikam, otrus – siltākam, bet mitrākam laikam.

- Cepure, cimdi un šalle. Izvēlieties savā starpā viegli kombinējamas lietas: izlemjot iegādāties kārtējo cepuri, padomājiet, vai tā piestāvēs pie Jūsu virsdrēbēm, kā arī to, vai Jums ir šai cepurei piemērota šalle un cimdi.

Silta cepure

Foto: www.StarStyle.lv

- „Apakšdaļa”: bikses, džinsi, svārki. Jābūt vismaz trīs-pieciem variantiem. Konkrētu lietu izvēle atkarīga no Jūsu gaumes un dzīvesveida. Galvenais, lai Jums būtu pilnīgi skaidrs, kurp Jūs šajā apģērbā plānojat doties un tas piestāvētu Jūsu virsdrēbēm un apaviem.

Gaiši pelēki džinsi

Foto: www.StarStyle.lv

- „Augšdaļa”: džemperi, jakas, blūzes, vestes, topi, T-krekli – jāiegādājas pašu pēdējo. Daudzas no mums pieļauj kļūdu, izvēloties ziemas apģērbu, vispirms uzmanību pievērš siltiem džemperiem. Patiesībā šīs lietas nekad nav pārāk dārgas, tāpēc tās vislabāk iegādāties pie konkrētas „apakšdaļas” un virsdrēbēm.

Adīts džemperis pelēkā krāsā

Foto: www.StarStyle.lv

- Silta ziemas kleita. Šādai kleitai ir vairākas priekšrocības – tā jāpieskaņo tikai pie virsdrēbēm un apaviem. Papildiniet to ar atbilstošiem aksesuāriem – un lielisks komplekts gatavs.

Silta kleita

Foto: www.StarStyle.lv

- Svētku apģērbs. Ja Jūsu budžets atļauj, tad noteikti padomājiet par svētku apģērba iegādi. Ja nevarat atļauties vairākus, tad iegādājieties vismaz vienu, bet labu lietu, piemēram, melnu, īsu, augumam piegulošu kleitu. Neaizmirstiet, ka tuvojas Valentīna diena, tāpēc šāds apģērbs Jums itin labi noderēs. Tai nav obligāti jābūt vakarkleitai. Tik pat labi Jūs varat iegādāties greznu topiņu vai blūzi un uzvilkt to pie bāzes biksēm vai svārkiem.

Sarkana svētku kleita

Foto: www.StarStyle.lv

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!