Apģērbs Casual Stilā

Šodien apģērbs „Casual” stilā ir ļoti populārs. Pilsētu ielas ir pilnas ar cilvēkiem, kuri ģērbušies ērtās, bet tai pat laikā stilīgās drēbēs. Šodien ikviens apģērbu zīmols noteikti izlaiž apģērbus „Casual” stilā.

Kas ir „Casual” stils?

Tulkojumā no angļu valodas vārds „casual” nozīmē ikdienas (tas attiecas tieši uz apģērbu). Galvenais šī stila princips – vienkāršība.

Dzeltens džemperis

Foto: www.StarStyle.lv

Vieni saka, ka „casual” stils radies Anglijā, bet citi saka, ka Ziemeļeiropā un Skandināvijas valstīs, kur „casual” stila apģērbu nēsāja lauku iedzīvotāji. Lai kā arī nebūtu, taču šis stils ar katru dienu kļūst arvien populārāks.

Džinsi un džemperi, ērtas blūzes un bikses, vienkārši T-krekli un tunikas, vienkārša griezuma svārki un kleitas – tās ir lietas, kas raksturīgas šī stila apģērbam.

„Casual” stila devīze – „brīvība un atbrīvotība”.

Cilvēki izvēlas „casual” stilu ne tikai tāpēc, ka tas ir ērts un praktisks. Tas ir savdabīgs dzīves stils, kuram ir sekojoša devīze – „Ikdienas dzīve visā savā daudzveidībā”. Tāpēc nepastāv nekādi stingri rāmji, kā būtu jāizskatās, jāģērbjas „casual” stilā.

Blūze oranžā krāsā

Foto: www.StarStyle.lv

Ikviens cilvēks ir individuāls, katram ir savs dzīves veids, bet tas nozīmē, ka apģērbs „casual” stilā veidojas nevis no neskaitāmiem modes diktētiem noteikumiem, bet no personīgās pasaules uztveres.

Tāpēc šī stila galvenās īpašības ir vienkāršība un īpašs vieglums, jutekliskums un enerģiskums: šie jēdzieni viegli sadzīvo viena stila ietvaros.

„Casual” – tā ir mode bez robežām, kurai var sekot pat tad, ja Jums nav bieza maka, atšķirībā no glamūrīgā stila, kuram nepieciešami nopietni naudas tēriņi.

Šodien „Casual” stils neaprobežojas tikai ar ikdienišķumu: pastāv gan premium-casual, gan smart-casual, gan arī sport-casual…

Ja Jūs esat neatkarīga no sabiedrības uzspiestā stila, aktīva un meklējat komfortu un ērtību, tad izvēlieties šo stilu – Jūs noteikti neko nezaudēsiet!

Casual stils ļaus Jums būt tādai, kāda Jūs esat patiesībā! Dažreiz pārkāpiet vienkāršības robežas, tad Jūs izskatīsieties stilīgi. Taču pats galvenais ir tas, ka šim casual stilam nav vecuma – tas piestāv pilnīgi visiem bez izņēmuma!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!