Apģērbi no trikotāžas materiāla

Šodien vairs neviens necentīsies apstrīdēt to, ka trikotāžas materiāla apģērbam ir neskaitāmas priekšrocības: tie ir praktiski neburzās, skaisti pieguļ augumam, kā arī šādu materiālu var viegli mazgāt. Trikotāža ieņem nozīmīgu vietu gandrīz ikvienas sievietes garderobē. Šāds apģērbs vienlīdz labi piemērots darbam, atpūtai, svinīgiem brīžiem, kā arī nēsāšanai mājās. Trikotāžas materiālu var kombinēt ar vilnu, linu, kokvilnu, lina un viskozas, kā arī vilnas un zīda sajaukumu utt.

Vārds „trikotāža” ir cēlies no franču valodas („tricoter” – „paņemt”). No citiem materiāliem trikotāža galvenokārt atšķiras ar to, ka tā spēj mainīt gan formu, gan arī izmērus, jo to var izstiept jebkurā virzienā. No trikotāžas materiāla izgatavo apģērbu, mākslīgās mežģīnes, kažokādu, tehniskos, medicīniskos izstrādājumus utt. Ne velti, trikotāžu sauc par „gadsimta apģērbu”, jo tā vienmēr ir modē.

Tālāk pievērsīsimies sezonas pavasaris-vasara 2013 jaunākajām modes tendencēm:

Trikotāžas krekliņš ar augstu apkakli

Šosezon modē vienkārši modeļi bez liekiem dekoriem. Krāsas var būt visdažādākās – droši izvēlieties jebkuru toni. Pavasarī, kamēr vēl pagaidām nav pārāk silts laiks, šādu krekliņu varat nēsāt zem virsjakas. Silti un praktiski. Savukārt melnu trikotāžas krekliņu ar augstu apkakli varat nēsāt zem žaketes.

Spilgta krāsu gamma

Sezonā pavasaris-vasara 2013 modē būs trikotāžas izstrādājumi spilgtos toņos. Bez tam, tie var būt ne tikai vienkrāsaini modeļi, bet kontrastējošu krāsu salikumi, spilgti ornamenti un visdažādākie raksti. Šosezon ir ļoti aktuāli etniskie motīvi. Ne mazāk aktuāli ir svītru raksti, bez tam, ja Jūs izvēlējāties krekliņu ar svītru rakstu, tad svārku vai bikšu tonim jāsakrīt ar trikotāžas krekliņa svītru raksta vienu toni.

Trikotāžas džemperi ar pīņu rakstu

Šosezon aktuāli būs trikotāžas džemperi ar pīņu rakstu, kurus ieteicams kombinēt ar plāniem svārkiem, augumam piegulošām džinsa vai auduma biksēm.

Īsas piedurknes

Atkal modē ir īsas piedurknes. Jo sevišķi aktuāli būs plāni trikotāžas džemperi ar īsām rokām, kas izrotāti ar ziedu rakstu, padarīs šos trikotāžas izstrādājumus nepārspējami sievišķīgus un apburošus.

Zelta, metāla krāsa

Trikotāžas izstrādājumi, kas izgatavoti no zelta vai metāla krāsas pavedieniem – šis sezonas modes tendence. Ne mazāk aktuāli būs visdažādākie spīdīgi rotājumi uz trikotāžas izstrādājumiem.

Kleitas

Sezonā pavasaris-vasara 2013 trikotāžas kleitas neatstās nevienu vienaldzīgu. Modē būs visdažādākā garuma un modeļu kleitas, kas izrotātas ar volāniem, tamborējumiem, izšuvumiem.

Trikotāža kleita

Nobeigumā vēl minēsim dažas lietas, kas jāņem vērā tiem, kas nēsā apģērbu no trikotāžas materiāla:

Apjomīgi raksti un zīmējumi piemēroti slaidām sievietēm, bet vienkrāsaini modeļi – apaļīgām dāmām. Plati džemperi un blūzes labāk piestāvēs apaļīgām daiļā dzimuma pārstāvēm, savukārt, augumam pieguloši modeļi – slaidām sievietēm. Lai trikotāžas svārki nedeformētos, tiem obligāti jābūt oderei.

Apģērbu no trikotāžas materiāla ieteicams mazgāt ar rokām, vai arī saudzīgajā režīmā veļas mašīnā. Ieteicams lietot mazgāšanas līdzekļus, kas piemēroti vilnas vai trikotāžas izstrādājumu mazgāšanai. Pēc mazgāšanas, trikotāžas izstrādājumu nekādā gadījumā nedrīkst izgriezt, bet tikai viegli izspiest lieko mitrumu.

Nesteidzieties izmest no modes izgājušu trikotāžas apģērbu, jo no trikotāžas kleitas vai svārkiem var itin viegli uzšūt peldkostīmu vai modernu bolero jaciņu.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!