Aksesuāri lietišķiem cilvēkiem

Lietišķiem cilvēkiem, jo sevišķi biroja darbiniekiem, bieži vien grūti saglabāt savu stilu. Klasisko kostīmu un apavu modeļi praktiski ne ar ko viens no otra neatšķiras. Tomēr savu individualitāti var nodemonstrēt pat tad, ja Jūs esat ģērbta neizteiksmīgā kostīmā. Tai pat laikā Jūs nepārkāpsiet lietišķo etiķeti, jo Jūs izvēlēsieties savai sirdij tuvus aksesuārus.

Aksesuāri lietišķiem cilvēkiem

Kvalitāte, mērenība, elegance – tieši šīs lietas raksturo lietišķa cilvēka aksesuārus, vienalga, vai tie ir apģērba elementi, rotas vai kancelejas piederumi. Visām šīm lietām jābūt nevainojamai kvalitātei. Aizmirstiet par lētām precēm, ja nevēlaties kompromitēt sevi kolēģu acīs. Pie pašiem nepieciešamākajiem aksesuāriem pieskaitāmi: atslēgu piekariņi, jostas, naudas maki, lietussargi, plānotāji, pildspalvas, šķiltavas, vizītkaršu turētāji un kastītes, brilles un briļļu maki, pulksteņi.

Pulkstenis

Pulkstenis – vissvarīgākais, dārgākais un prestižākais lietišķa cilvēka aksesuārs. Klasiskajam lietišķajam stilam vislabāk piestāvēs elegants mehāniskais pulkstenis ar ciparnīcu. Kvarca pulkstenis ir daudz praktiskāks un vienkāršāk lietojams, bet mehāniskais pulkstenis būs daudz prestižāks. Mūsdienās pasaulē labi pazīstami zīmoli piedāvā izvēlēties pulksteni jebkurai gaumei un jebkurai situācijai.

Pildspalva

Pat arī tad, ja Jūs nevarat atļauties iegādāties pildspalvu ar zelta vai platīna apdari, tomēr nevajadzētu aizmirst pievērst uzmanību savas pildspalvas kvalitātei. Galvenais, lai tā atbilstu lietišķa cilvēka statusam. Ielāgojiet, ka pildspalva ir tā lieta, kam darba kolēģi un klienti noteikti pievērsīs uzmanību. Līdzās labam pulkstenim un gaumīgām brillēm, laba pildspalva pieskaitāma tām lietām, kuras var nodemonstrēt patieso tās īpašnieka sociālo statusu.

Atslēgu piekariņi

Atslēgu piekariņiem kā minimums jābūt izgatavotiem no augstvērtīga misiņa un pārklātiem ar krāsainas emaljas kārtu. Zelta vai sudrabaina – tā būs visideālākā krāsa.

Portfelis un soma

Lietišķām dāmām noteikti jāiegādājas sev labas kvalitātes ādas somu un portfeli.

Naudas maks

Naudas makam jābūt no labas kvalitātes ādas un jāpiestāv pārējiem aksesuāriem. Vislabāk būtu to pieskaņot savam portfelim vai somai. Tas būs dārgi, toties ļoti eleganti un gaumīgi. Izņemot tradicionāli brūnās vai melnās krāsas, ne mazāk populāri ir maki konjaka, šokolādes, tumši zaļā, pelēkā, kafijas ar pienu, bordo krāsā. Vislabāk izvēlēties vidēja lieluma maku ar daudziem nodalījumiem kredītkartēm, vienu lielu nodalījumu papīra naudai un atsevišķu nodalījumu sīknaudai. Makā nevajadzētu glabāt vizītkartes, tās labāk turēt atsevišķā vizītkartēm paredzētā makā.

Tikai neaizmirstiet, ka apģērba un aksesuāru stilam jāveido kopīgu ansambli. Šī iemesla dēļ necentieties kombinēt dažādus stilus. Ielāgojiet, ka neskaitāms daudzums visdažādāko nieciņu var radīt par Jums nepatīkamu iespaidu, jo tas liecina par Jūsu bezgaumību un absolūti neiet kopā ne tikai ar lietišķas, bet arī elegantas sievietes tēlu. Ja Jūs ņemsiet vērā šīs dažas lietas, tad Jūsu imidžs noteikti palīdzēs daudz straujāk veidot karjeru.

< Iepriek??jais raksts
Fen-šui darba vietā
N?kamais raksts >
Darba kabinets mājās
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!