9 laimīgas ģimenes dzīves noslēpumi

Harmonija un mūžīga mīlestība – vai tāda ir ideāla laulība?

Jūs rūgti maldāties! Psiholoģijas speciālisti atklāja, ka ne tikai iepriekš minētās lietas veicina mīlestības stiprināšanu un saglabāšanu ilgus gadus.

Veikto pētījumu gaitā, psihologi saskārās ar vienu interesantu pretrunu: daudzi pāri sūdzējās par savām sliktajām attiecībām, tomēr tai pat laikā priecājās, kad viņu bērni stājās laulībā.

Acīmredzot viņi, neskatoties uz savām neveiksmēm, tomēr ticēja ģimenes dzīves vērtībai. Tieši šī lieta pamudināja psihologus izpētīt cēloņus, kas padara vīru un sievieti laimīgākus. Veikto pētījumu rezultātā viņi atklāja 9 noslēpumus, kas izskaidro ģimenes dzīves ilgumu un izturību.

9 ģimenes dzīves noslēpumi

1. Atteikties no iepriekšējām attiecībām. Tie, kas stājoties laulībā turpina apgrozīties iepriekšējās jomās, neizbēgami saskaras ar ķibelēm jaunizveidotās ģimenes dzīvē. Tas vispirms saistīts ar viņu attiecībām ar saviem vecākiem. Nevajag domāt, ka Jūs tagad nedrīkstat viņiem vairs veltīt uzmanību. Šeit runa ir par to, ka jāizveido jaunas attiecības, kurām nav nekā kopīga ar iepriekšējām attiecībām ar saviem vecākiem.

2. „Mēs” ir svarīgāks par „es”. Laime ir daudzu kompromisu auglis. Laulība prasa katram tās dalībniekam spert soli pretī savam partnerim un priecāties par kopīgi sasniegto tā vietā, lai sasniegtu visu vienam. Laimīgi pāri māk dalīt uz diviem gan laimi, gan arī bēdas.

3. Kļūstot par vecākiem, palieciet mīlošs pāris. Kad ģimenē piedzimst bērns, tad viņš kļūst par ģimenes dzīves noteicēju. Tas ir katra pāra klupšanas akmenis. Neskatoties uz bērna asarām un lielo aizņemtību ar viņu, laulātajiem draugiem jāveltī laiks arī pašiem sev. Katrai labai ģimenei izdodas savienot savas attiecības ar bērna audzināšanu, neļaujot bērnam kļūt par ģimenes dzīves vienīgo saimnieku.

4. Krīzes situācijas palīdz stiprināt laulību. Ja Jūs domājat, ka laulātajiem draugiem, kuri dzīvo laimīgā laulībā, nekad nav nepatikšanu un problēmu, tad Jūs rūgti maldāties. Visi pāri savā laulības dzīvē pārdzīvo vismaz vienu vai divas nopietnas krīzes. Tomēr, atšķirībā no tiem pāriem, kuri parasti šādās situācijās šķir savu laulību, viņi dara visu, lai kopīgiem spēkiem pārvarētu grūtības. Un tas kalpo par lielisku pāra mīlestības stiprināšanas veidu.

5. Strīdieties, tikai neaizmirstiet par tabu. Dusmu lēkmē mēs mēdzam pateikt viens otram dziļi aizvainojošus vārdus. Tas nav pieļaujami. Jebkuri aizvainojumi, jebkuri sitieni „zem jostasvietas”, visdažādākie pārmetumi strīda laikā ir tabu. Tie pāri, kuri to saprot, cenšas strīda laikā saglabāt cieņu vienam pret otru, koncentrējot uzmanību uz strīda priekšmetu.

6. Sekss un mīlestība ir savstarpēji saistītas lietas. Sekss – tas nav pats galvenais. Tomēr seksam ir daudz lielāka nozīme, nekā daži domā. Laimīga laulība ir tāda, kurā sekss un mīlestība ir savstarpēji saistītas lietas. Pat tad, ja laulības dzīve jau sen kļuvusi par ikdienu.

7. Garlaicībai nav vietas. Tam, kas iemīlējies, nekas cits nav vajadzīgs. Vai tā ir taisnība? Nē, tā nav taisnība. Laimīgas laulības raksturīgas ar to, ka abiem laulātajiem draugiem ir samērā plašs draugu loks un visdažādākās intereses. Jo tas, kurš ieslēdzas savā laulāto draugu pasaulē, agri vai vēlu iekrīt lamatās, kuras tiek sauktas par garlaicību.

8. Māksla ieklausīties un pareizi saprast. Lasīt starp rindām, pareizi saprast ķermeņa valodu. Mīloši laulātie draugi ātri uztver viens otra negatīvās garastāvokļa izmaiņas un nekavējoties cenšas viņam palīdzēt atgriezt labu garastāvokli. Lielākā daļa cilvēku negaida, ka viņu rūpes varētu pazust pašas no sevis. Tāpēc viņi vēlas, lai partneri izprastu viņu rūpes.

9. Balanss starp ideālu un realitāti. Sākumā mīlestība “aizmālē acis”. Tomēr pakāpeniski katrs sāk saprast, ka viņa partneris arī ir cilvēks. Jebkurai laulībai nepieciešamas gan neprātīgas iemīlēšanās laiks, gan arī pakāpeniska realitātes izpratne. Atmiņas par to laiku, kad radās un uzplauka mīlestība, palīdz tikt galā ar likteņa likstām. Laimīgu pāru atmiņā glabājas sirdij dārgas pagātnes atmiņas, tomēr šie pāri kopdzīves laikā mācās pieņemt viens otru tādus, kādi viņi ir.

Kāds ir tavs laimīgas ģimenes noslēpums?!

< Iepriek??jais raksts
Kādu vīrieti izvēlēties?
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!