8 viņa trūkumi: samierināties vai cīnīties?

Kad mēs esam iemīlējušās, tad redzam un dzirdam tikai to, ko vēlamies. Bet tas, ko mēs redzam, visbiežāk, ir mūsu fantāzijas auglis. Iespējams, tam ir kāda nozīme, savādāk visa mūsu dzīve būtu nebeidzama proza, un kas zina, vai tas mums patiktu…

samierināties vai cīnīties

Tomēr ar laiku „rozā brilles” nokrīt un objektīvā realitāte iegūst arvien konkrētākas aprises. Uz ko tad īsti nevajadzētu pievērt acis, ja tas, ko Jūs pamanījāt attiecībās ar savu mīļoti cilvēku, Jums tomēr ne visai patīk? Kam vajadzētu piekrist bez ierunām, bet par ko tomēr vajadzētu aprunāties ar savu mīļoto cilvēku?

1. Regulāra kavēšana

Mums visiem gadās kādreiz nokavēt, tad mēs lūdzam piedošanu, taisnojamies. Mums ir ļoti straujš dzīves ritms – katra diena ir saplānota pa minūtēm, mēs visu laiku atrodamies kustībā, kaut kur skrienam, cenšamies tikt galā ar mūžīgajiem sastrēgumiem. Mums nav laika, mēs esam aizņemti! Tāpēc nepalaidiet garām to brīdi, kad Jūsu otrās puses kavējumi kļūs par ierastu lietu. To nedrīkst pieļaut. Kāpēc Jums būtu jāsēž stundām ilgi un jāgaida viņa parādīšanos? Vai tiešām Jums ir tik daudz brīva laika?

2. Rupja izturēšanās

Ja Jūs vīrietis rupji uzvedas, tad tam vajadzētu pievērst uzmanību. Centieties saprast, kas kalpo par tāda veida agresijas cēloni, un ko var darīt, lai glābtu šo situāciju.

Pievērsiet uzmanību viņa temperamentam – iespējams, šeit nav vainīga situācija, jo Jūsu vīrietis pēc savas dabas ir ļoti rupjš. Atbildiet sev: vai Jūs esat gatava paciest šādu cietsirdību, kura nākotnē var pārvērsties aizvainojumos.

3. „Nostaļģija”

Katram cilvēkam ir sava pagātne. Ja Jūsu izredzētajam ilgu laiku bija attiecības ar vienu sievieti, tad esiet gatavas tam, ka viņš var dažreiz atcerēties savu iepriekšējo pieredzi un pat mēģināt salīdzināt. Tomēr nevajadzētu zaudēt modrību – ja viņš visu laiku velk paralēles un nebeidz stāstīt par savām iepriekšējām attiecībām, tad, visdrīzāk, tā ir apsēstība.

4. Privātīpašnieks

Esiet piesardzīgas attiecībās ar tādiem vīriešiem, kuru greizsirdība nepazīst robežas. Šīs kategorijas pārstāvji dzīvē pieturas pie sekojoša principa: „Tas ir mans!”, nejūtot īpašu atšķirību starp cilvēka brīvības ierobežošanu un, piemēram, mājdzīvnieka! Ja Jūs esat gatava bez ierunām „piederēt” kādam, tad esiet piesardzīgas, jo kādreiz Jums var aizliegt elpot.

5. Sekss uz trijnieku

Protams, sekss nav pati galvenā lieta pāra attiecībās, tomēr tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kurš ietekmē attiecību attīstību. Ja Jūsu vīrietis, maigi sakot, nav iespaidīgs gultā, tad tā ir diezgan nopietna lieta, kurai noteikti jāpievērš uzmanību. Parasti vīrieši „lien no ārā no ādas”, lai sagādātu savai mīļotajai baudu. Ja Jūsu vīrietis rīkojas savādāk, tad par to noteikti vajadzētu aprunāties.

6. Viņa vecāki

Pievērsiet uzmanību sava mīļotā vīrieša attiecībām ar viņa vecākiem. Ļoti spēcīga emocionālā saikne ar vecākiem var ietekmēt Jūsu attiecības. Piemēram, bieži mēdz būt tāda situācija, ka māte pārlieku daudz rūpējas par savu dēlu, audzinot potenciālo egoistu. Mēdz būt vīrieši, kuru vienīgais sievietes ideāls ir viņa māte. Tāpēc pievērsiet uzmanību viņa attiecībām ar vecākiem – agresija un nepateicība var kalpot par labu signālu tam, ka nākotnē Jūs varat sagaidīt tamlīdzīgu attieksmi arī pret sevi.

7. Kompleksi

Ar šo lietu būs nedaudz grūtāk. Parasti ar kompleksiem nepiedzimst, bet tie tiek iemantoti dzīves laikā. Kompleksi ir gandrīz katram cilvēkam. Tāpēc, ja Jūsu vīrietim ir kompleksi, tad neizliecieties, ka neko neredzat. Pacentieties iedziļināties viņa problēmas būtībā un palīdzēt viņam tikt ar to galā. Tomēr, nejauciet kompleksus ar rakstura īpašībām. Ja Jūsu izredzētais pēc savas dabas ir liels īgņa un viņam patīk sūroties par grūto dzīvi, varbūt nevajadzētu par to klusēt un pateikt viņam, ka Jums tas nepatīk?

8. Aizdomīgs flirts

Flirts – tā ir laba lieta, kā uzlabot dvēselisko stāvokli. Tomēr visu jādara ar mēru un nepārkāpjot noteiktas robežas. Ja Jūsu vīrietis ne vienmēr ievēro šīs robežas un nepatīkamas domas par neuzticību un meliem jau sāk pamazām iezagties Jūsu galvā, tad Jums vajadzētu visu nopietni apdomāt. Nervu šūnas neatjaunojas, bet Jums vēl visa dzīve priekšā…

Patiesībā viss nemaz nav tik slikti. Tas nekas, ka Jūsu vīrietim ir trūkumi, galvenais, lai tas netraucētu Jūsu attiecībām. Neaizmirstiet, ka arī Jūs pati nemaz neesat tik „balta un pūkaina”. Tomēr katram no mums ir kaut kas tāds, ar ko, pilnīgi iespējams, nevajadzētu samierināties. Tāpēc esiet iecietīgākas pret sava mīļotā cilvēka darbiem un pieļautajām kļūdām, mācieties atrast izeju no grūtām situācijām un esiet godīgas ne tikai pret savu vīrieti, bet arī pašas pret sevi.

Foto: © People,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

1 Koment?rs ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

  1. diana 13/01/2011 at 23:22 -

    Manam draugam ir tieši puse šo īpašību. Un es vēl tagad ļaujos, lai šis raksts mani ietekmē.