8 pazīmes, ka Tu nēsā nepareiza izmēra krūšturi!

Bra off

Vai zini, ka 80% sieviešu nēsā nepareiza izmēra krūšturi? Šokējoši vai ne? Neuztraucies, tagad izstāstīšu 8 pazīmes, kas liecina par neatbilstošu krūštura izmēru.

Diskomforts

Pirmā pazīme, ka Tu nēsā nepareizu krūštura izmēru ir diskomforta sajūta, krūšturis nav savā vietā, to gribas sakārtot.

Lencītes slīd no pleciem

Krūštura lencītes ir vaļīgas un tās slīd no pleciem, tas nozīmē, ka Tu valkā nepareiza izmēra krūšturi.

Krūtis atrodas ārpus krūštura

Uzvelkot krūšturi, daļa no krūtīm slīd ārā no tā, piemēram, gar sāniem, kas ir visbiežākais un krūštura bļodiņas vairs nenosedz krūtis vispār, tad zini, ka šis krūšturis nav atbilstoš tavam izmēram.

Krūšturis stiprinās uz pēdējiem āķīšiem

Ja, Tu aiztaisot krūšturi stiprini to uz pēdejā āķīša, tad tas faktiski nozīmē, ka krūšturis nav pareizā izmēra, Tev vajadzētu justies labi aizstaisot krūšturi uz vidējā āķīša.

Stieplītes rada sāpes

Sāpīga sajūta zem krūtīm, nospiesta āda un novelkot krūšturi vakarā Tu redzi stieplīšu nospiedumus uz ādas, tas nozīmē, ka nēsājat nepareizu izmēru.

Lencīšu nospiedumi

Novelkot krūšturi, uz pleciem pamani nospiedumus no lencītēm, tas arī nozīmē, ka krūšturis ir nepareiza izmēra, jo lencītes nepareizi balsta tavas krūtis.

Aizmugure ceļas uz augšu

Krūštura aizmugure ceļas uz augšu un nepareizi stāv uz muguras, Tev gribas to savilkt uz leju. Tas nozīmē, ka krūšturis nespēj pacelt un atbalstīt krūtis. Noteikti ir izvēlēts nepareizs krūštura izmērs.

Brīvas bļodiņas

Ja starp krūšturi un tavām krūtīm ir brīva vieta un tas nav perfekti pieguļoš, tas nozīmē, ka nēsā lielāka izmēra krūšturi nekā ir vajadzīgs.

Mīli sevi un savu ķermeni, nēsā pareizā izmēra krūšturi!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!