8 frāzes, kuras Viņam noteikti jādzird

Pirmdienas rīts… Šodien, visticamāk, būs grūta diena. Ārā ir auksts laiks, tāpēc Jums nav ne mazākās vēlēšanās kāpt ārā no siltās gultas. Jums labi zināms, ka rezervē ir vēl 10 minūtes, kuras Jūs nekādā gadījumā neiemainīsiet nedz pret brokastīm, nedz arī pret karstu kafiju. Viss, ko Jūs tagad vēlaties – mazliet pagulēt sava mīļotā vīrieša apskāvienos un ieklausīties rīta klusumā, kurš pakāpeniski aizdzen projām miegaino garastāvokli.

Viņam noteikti jādzird

Pagaidām Jūs vēl nevēlaties runāt par nopietnām lietām, bet Jūs jau esat pamodusies un klusēt, spriežot pēc visa, neplānojat. Par ko Jūs runāsiet šīs dažas minūtes?

Bez šaubām, Jūs varat runāt par šīs dienas plāniem, vēl varat atcerēties iepriekšējās nakts nebēdnības, kā arī varat pārspriest ledusskapja saturu un vienoties, kurš šodien būs atbildīgs par brokastu pagatavošanu. Jā, tā nav slikta ideja. Bet tik pat labi Jūs varat izlietot šīs 10 minūtes maigiem apskāvieniem un pateikt tikai dažus vārdus. Ļoti īpašus vārdus…

Labāk parunāsim par to, kas laiku pa laikam jāsaka savam mīļotajam cilvēkam, lai viņš neaizmirstu to, cik daudz viņš Jums nozīmē.

1. Tu esi ļoti īpašs

Vīrietim ir ļoti svarīgi justies kā vienīgajam un neatkārtojamam. Tāpēc atgādiniet savam mīļotajam cilvēkam par viņa unikalitāti, protams, argumentējiet to.

2. Tu esi vislabākais

Skaidra lieta, ja reiz Jūs ar viņu joprojām satiekaties, tad, visdrīzāk, viņš tik tiešām Jūsu acīs ir vislabākais. Neļaujiet viņam par to aizmirst.

3. Nevaru dzīvot bez Tevis

Ar šiem vārdiem, tiesa, jārīkojas uzmanīgi. Galvenais, nenobaidīt savu vīrieti: gadījumā, ja viņš Jūs pametīs, Jūs iedzersiet žurku indi. Lieciet viņam saprast, ka viņš Jums ļoti daudz nozīmē, proti, aizņem ievērojamu Jūsu dzīves daļu un Jums ir ļoti grūti iedomāties savu dzīvi bez viņa līdzdalības.

4. Lieliski izskaties

Parasti komplimentus saka sievietēm, tomēr Jūsu vīrietis noteikti novērtēs Jūsu atzinīgos vārdus par viņa jauno frizūru, jaku vai kurpēm. Neskopojieties ar glaimiem, uzslavējiet viņa izskatu, ļaujiet viņam domāt, ka viņš Jums tik tiešām patīk.

5. Tu esi īsts skaistulis

Jums jau kopš pirmās iepazīšanās dienas patīk viņa galvu reibinošais skatiens, Jūs nespēj atstāt vienaldzīgu viņa gaita vai arī Jums joprojām „skrien skudriņas”, redzot viņa smaidu? Nekautrējieties to viņam pateikt – palutiniet savu partneri ar atklātiem komplimentiem.

6. Tu esi tik mīļš

Kādam varētu šķist, ka tie nav paši labākie vārdi, kurus pateikt vīrietim. Tomēr tā nav taisnība. Vienmēr uzslavējiet savu partneri par viņa rūpēm, maigumu, uzmanību. Lieciet viņam saprast, ka Jūs to ļoti augstu vērtējat.

7. Dievinu Tavu smaržu

Tas, ka Jums patīk šī cilvēka smarža ir ļoti apsveicami. Tāpēc obligāti pasakiet viņam, ka dieviniet viņa smaržu.

8. Es Tevi mīlu…

Domājam, ka šo vārdu nozīmi nav jāpaskaidro. Iemācieties runāt par savām jūtām un nenonieciniet šīs prasmes – attiecībās tam ir ļoti liela nozīme!

Foto: © People,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!