7 maldīgi uzskati par skaistumu

Mēs visas gribam būt skaistas. Un ko tikai mēs neizdomājam, lai to pārvērstu realitātē.

Taču bieži vien rodas jautājumi, uz kuriem sievietes atrod samērā savādas atbildes, kas ir ļoti tālas no realitātes…

Mēģināsim atrast atbildes uz dažiem ar skaistumkopšanu saistītiem jautājumiem!

gludas kājas

1Vai seju ir veselīgi tīrīt ar ledus gabaliņiem?

Sejas tīrīšana ar ledus gabaliņiem ir veselīga lieta – tas ir maldīgs uzskats. Zinātniski pierādīts, ka ļoti auksts ūdens ir daudz kaitīgāks, nekā karsts ūdens.

Ļoti auksts ūdens – tas ir liels stress ādai. Atcerieties skolas fizikas kursu. Ko dara ķermeņi, ja tie regulāri sašaurinās un paplašinās (tieši tas notiek ar mūsu asinsvadiem, kad mēs mazgājamies ar ļoti aukstu ūdeni)? Galu galā, tie paplašinās. Tādējādi mēs pašas traucējam asins piegādi sejai, bet pēc tam uz sejas parādās kapilāri.

Kontrasta ūdens procedūras ir ļoti veselīga lieta, tikai ne sejas ādai.

2. Pareizi izvēlēts sejas krēms atrisinās visas ādas problēmas

Jūs tam ticat? Mūsu seja – tas ir spogulis tam, kas notiek mūsu organismā. Mūsu ādas stāvoklis klaji demonstrē to, kas notiek mūsu organismā: ja mēs ēdam visu pēc kārtas, tad āda to nepacietīs. Lai kādu krēmu Jūs neizvēlētos, ja Jūs nemeklēsiet kompleksu risinājumu, tad nekas labs nesanāks.

3. Jo vairāk krēma, jo labāk

Tas ir vēl viens mīts. Lai panāktu vēlamo efektu, Jums jāuzklāj uz sejas tikai 2-3 gramus. Bez tam, kārtīgi izpētiet sava krēma sastāvu – ne vienmēr tur Jūs redzēsiet tikai vērtīgus dabīgos komponentus. Bet kāpēc gan Jums vajadzētu biezā slānī smērēt uz savas sejas ādas skābes, izvilkumus un pārējo ķīmiju?

Ja Jums patīk eksperimenti un Jūs tikko kā iegādājāties krēmu, tad nesteidzieties to uzklāt biezā slānī – vispirms uzklājiet mazu pilīti aiz auss.

4. Krēms izraisa pieradumu

To mums bieži nākas dzirdēt no kosmētikas uzņēmumu konsultantiem: „āda pierod pie viena krēma, ja Jūs sāksiet lietot citu krēmu, tad Jūsu āda sāks lobīties, parādīsies apsārtumi utt.”.

Patiesībā viss notiek pavisam savādāk. Neviens krēms nespēj ieprogrammēt Jūsu ādu. Jā, āda pierod pie labām lietām, bet nomainot to uz citu, ne mazāk kvalitatīvu krēmu, Jūsu āda nepasliktināsies.

5. Dabīgie komponenti ir labāki par mākslīgajiem?

Šķiet, ko te daudz domāt? Tomēr izrādās, ka ir vērts aizdomāties. Dabīgā kosmētika, kuras sastāvā ir tikai dabīgi komponenti, ne vienmēr ir labāka par kosmētiku, kuras sastāvā ir bioloģiski aktīvās piedevas, krāsvielas, ekstrakti, emulgatori, smaržvielas.

Organiskie komponenti var izraisīt alerģiju. Savukārt „sintētiskie” ingredienti garantē to, ka alerģijas nebūs.

6. Šampūns „divi vienā” – ideāls risinājums?

Izvēloties šādu šampūnu, nelolojiet lielas cerības.

Ietaupot uz divu līdzekļu iegādes, Jūs tāpat ekonomējat uz efektu, jo šampūns attīra matus no taukiem, bet balzāms pārklāj matus ar izlīdzinošām vielām, kas ir līdzīgas taukiem.

Tas nozīmē, ka kopā šie divi līdzekļi pavājina viens otra iedarbību.

7. Grūtnieces nedrīkst veikt epilāciju

Šim apgalvojumam ir daļēja taisnība. Sāpes var izprovocēt abortu, tāpēc grūtniecības laikā nav ieteicams veikt nekādas sāpīgas procedūras.

Bet ķīmisko epilāciju grūtniecēm nav ieteicams veikt, jo viss, kas iekļūst māmiņas asinīs, ietekmē bērniņa attīstību.

Foto: http://www.photoxpress.com, Andrzej Solnica

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!