6 lietas garderobē, kas Tev liks izskatīties jaunākai!

Young girls

Jūs varat ģērbties jauneklīgā apģērbā, taču tas nenozīmē, ka izskatīsieties jauneklīgas, gluži pretēji, viegli varat sasniegt pretēju effektu. Izlasiet un uzziniet, kuras lietas garderobē, Jums ir nepieciešamas.

Botiljoni

Boots

Jebkuri stilīgi botiljoni, Jūs vienmēr padarīs jaunākas. Pevērsiet uzmanību, lai tie būtu nedaudz virs potītes. Mežģīņes, platforma, rāvējslēdzēji un sprādzītes, ar dažādām intresantām detaļām. Krāsa melna, bet varat izvēlēties jebkuru citu.

Melns džemperis

Trixie black

StarStyle ®

Ja, Jums patīk plats apģērbs, tad pievērsiet savu uzmanību melnam džemperim. Jūs to varat nēsāt ar šauriem džinsiem vai ādas legingiem. Izskatīsies stilīgi un jauneklīgi.

Legingi

Bas Bleu

StarStyle ®

Melni, šauri legingi, garumā līdz potītēm vai klasiskie. Tie, izcels Jūsu siluetu, izskatīsies viegli un eleganti.

Krekliņš bez apdrukas

Nife B54

StarStyle ®

Tāds vienkārš apģērba gabals kā T-krekliņš vai blūzīte ir lieki nenovērtēti.  Balta blūze kopā ar džinsiem vai zīmuļveida svārkiem, perfekta kombinācija. Izvēlaties arī citas krāsas T-krekliņus un blūzītes.

Neuzkrītoši aksesuāri

Makadamia m112

StarStyle ®

Ķēdītei ap kaklu jābut smalkai un vieglai, tāpat ir ar gredzeniem. Aksesuāriem jābūt vienā tonī. Bet, ja gribat izskatīties ipaši moderni un jauneklīgi, tad varat nēsāt masīvu kaklarotu un kombinēt to ar vienkāršu blūzi vai krekliņu.

Žakete

Jacket m011

StarStyle ®

Jūsu garderobē jābūt universālai žaketei, melnā vai tumši zilā krāsā. To varat kombinēt kopā ar džinsiem un krekliņu, izskatīsies svaigi un jauneklīgi.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!