6 krūštura modeļi, kuri nepieciešami Jūsu garderobē!

Bra

Septembrī 1914. gadā, amerikāniete Mary Phelps Jacob patentēja krūšturi. Tas tika darināts no kabatas lakatiņiem. Tajā laikā sievietes valkāja korsetes, un krūšturis neizsauca īpašu ažiotāžu. Taču, mūsdienās tā ir neatņemama sieviešu garderobes sastāvdaļa. Šodien apakšveļas veikalos ir milzīgs krūšturu klāsts. Tomēr, mēs nedrīkstam aizmirst par galveno krūšturu funkciju. Tās ir izstrādāts tā, lai atbalstītu krūtis un, lai tās izskatītos lieliski nēsājot jebkura veida apģērbu. Nav tāda universāla krūštura modeļa, tāpēc Jūsu skapī jābūt, vismaz, 6 modeļiem!

 

Lupoline

StarStyle ®

Bezvīļu krūšturis, pati neaizvietojamākā lieta ikdienas valkāšanai. Bezvīļu krūšturis ir īpāši noderīgs, ja nēsājat apspīlētu apģērbu. Tā nosaukums jau visu izstāsta pats, tas paliek nemanāms, un rada dabisku izskatu. Šis modelis var būt dažādos toņos, bet vislabāk ir izvēlēties melnu, baltu vai bēšigo toni. Bēšīgais ir pats universālākais.

 

fernand_peril

StarStyle ®

Krūšturis bez lencītēm. Vakara kleita, vai vienkārši vasaras tops bez lencītēm. Jūsu garderobēs ir ļoti daudz dažādu apģērbu, kas ir bez lencītēm. Tāpēc ir vajadzīgs krūšturis bez plecu lencītēm, krūšturis ar caurspīdīgām lencītēm, izskatās nu ne visai eleganti. Galvenais uz ko ir jāvērš Jūsu uzmanība ir krūštura kavlitāte. Nevajag ekanomēt, krūšturim ir labi jāstāv, jābalsta krūtis un tas nedrīkst slīdēt nost.

 

kinga_326

StarStyle ®

Krūšturis priekš dekoltē. Tērpiem ar dziļiem izgriezumiem arī vajadzīgs savs krūšturis. Tādam modelim atšķiras bļodiņu forma. Starp tām nav auduma, kas tās savienotu. Pateicoties tādam modelim, kleitā ar dziļu dekoltē, neviens neredzēs Jūsu apakšveļu.

 

axami_v-5821

StarStyle ®

Krūšturis ar lencītēm, kas savienojas uz muguras. Šis modelis ir vienkārši neaizvietojams vasarā. Tad, kad pienācis laiks valkāt krekliņus, blūzītes un kleitas bez piedurknēm. Aizmugurē savienotās lencītes atbrīvos Jūs no galvenās problēmas, uztraukumu par to vai krūštura lencītes noslīdēs no pleciem.

 

nika_biala

StarStyle ®

Sporta krūšturis. Sporta nodarbībām ir vajadzīgs arī savs krūšturis, tas vairāk būs līdzīgs īsam topam, bet tas nodrošinās vajadzīgo aizsardzību. Modelis ir izstrādāts tā, lai noturētu krūtis, atbalstītu tās sporta laikā. Turklāt ar šādu krūšturi nav jāuztraucas par lencītēm, kuras slīd nost.

 

Coral_M_191911

StarStyle ®

Seksīgais krūšturis. Krūšturim nav jābūt praktiskam. Tas var būt arī grezns, ar mežģīnēm, rozītēm, un akemtiņiem. Lai palutinātu gan sevi, gan mīļoto. Noteikti jābūt vismaz vienam modelim, kuru var uzvilkt īpašos gadījumos.

Visus attēlā redzamos modeļus vari iegādāties sieviešu apģērbu un apakšveļas interneta veikalā StarStyle.lv!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!