5 veidi kā atzīties mīlestībā

Atzīšanās mīlestībā varētu būt jutekliska un atklāta, simboliska un noslēpumaina, neordināra un prātā paliekoša. Mīlestības vārdi mēdz būt daiļrunīgi, viegli, bet tai pat laikā tiem ir liela nozīme, pasakot tos vienu reizi, tie iesakņosies mūsu apziņā uz visiem laikiem. Šie vārdi ir tik dažādi, bet nozīmē vienu un to pašu.

5 veidi kā atzīties mīlestībā

Kā Jūs parasti izrādāt savas jūtas vārdos? Vai Jūs bieži atzīstaties mīlestībā? Mēs vēlamies Jums piedāvāt dažus variantus, kā atgādināt vai paziņot sev tuvam cilvēkam par to, ka Jūs viņu mīlat.

1. Uzrakstiet vēstuli

Vakaros mēs mīlam sērfot internetā, uzrakstīt kādu ziņojumu, aizsūtīt vēstules draugiem. Tu esi online? Lieliski! Tad es Tev aizsūtīšu vēstuli. Vēl Jūs mēdzat piezvanīt savam mīļotajam cilvēkam un pateikt: „Es ilgojos pēc Tevis!” Bet mēs esam galīgi aizmirsuši, kad pēdējo reizi esam ņēmuši rokās pildspalvu un pavisam drīz vairs nemaz nezināsim kā atbildēt uz jautājumu: „Vai Tev ir glīts rokraksts?”

Uzrakstiet savam mīļotajam cilvēkam pāris rindiņas. Tai nav jābūt mīlestības vēstulei uz 10 lapām, kur katrā rindiņā tiek stāstīts par to, cik kvēli Jūs viņu mīlat, pilnīgi pietiks ar to, ja Jūs uzrakstīsiet nelielu zīmīti. Pielīmējiet to pie ledusskapja, ielieciet to grāmatā, kuru lasa Jūsu mīļotais cilvēks, palūdziet kādam to viņam iedot – izdariet to tā, lai tas būtu amizants un negaidīts pārsteigums.

2. Iededziniet sveces

Sveces – tā ir lieliska lieta. Uguns pati par sevi ir spēcīgs mūžības un kaisles simbols. Uguns var daudz ko pateikt par mīlestību. Tikai nevajag neko sadedzināt :) Piedāvājam Jums apbruņoties ar dažām svecēm un likti lietā mazliet fantāzijas. Jūs varat izveidot no tējas svecītēm sirds formu un vārdus: “Es Tevi mīlu!” Tiesa, parasti to dara vīrieši-romantiķi.

Šoreiz mums ir cits piedāvājums. Izkārtojiet sveces istabā – vienalga kādā kārtībā: uz grīdas, uz plauktiem, uz palodzes, uz galda. Galvenais, lai uguntiņas būtu dažādos līmeņos. Noorganizējiet romantisku vakaru tamlīdzīgā gaisotnē. Tikai esiet uzmanīga ar uguni. Sveces – tā ir ļoti jauka lieta, tikai tās mēdz atstāt vaska pēdas uz paklāja un mēbelēm, ja Jūs nebūsiet pietiekami uzmanīga.

3. Mīlas rotaļas

Ja Jūsu mīļotais vīrietis nav liels īgņa un viņam patīk dažādas spēles, tad noorganizējiet viņam aizraujošu piedzīvojumu – varat aprobežoties ar dzīvokli, lai nav nekur tālu jāiet! Lieciet viņam atminēt dažas mīklas, vai arī atstājiet norādes, kurām viņam jāseko, lai nokļūtu līdz vajadzīgajai vietai – bet kas viņu tur sagaidīs? Nolieciet tur viņa mīļākās tortes gabaliņu, atstājiet mazu dāvaniņu, Jūsu kopīgo fotogrāfiju, vienvārdsakot, jebko, kas izraisīs viņam pozitīvas emocijas.

4. Eksperimenti ar poēziju

Pamēģiniet uzrakstīt kādu dzejolīti un veltīt to savam mīļotajam cilvēkam. Tai nav jābūt garai poēmai uz vairākām lapām, pietiks ar vienu četrrindi, kura būs veltīta tieši viņam. Noformē to kaut kā oriģināli, bet vēl labāk – nodeklamējiet atbilstošā gaisotnē.

Ja Jums pavisam nesokas ar dzejas rakstīšanu, tad pašķirstiet dzejoļu krājumus, jo tur Jūs noteikti atradīsiet romantisku un jauku atzīšanos mīlestībā.

5. Pārsteigums

Šis atzīšanās veids ir viens no jaukākajiem. Ja Jūs sirdī kaut mazliet esat avantūriste un Jūs mīlat dažādas amizantas izdarības, tad Jums noteikti patiks sarīkot nelielu piedzīvojumu. Padomājiet, kas patīk Jūsu mīļotajam vīrietim. Ja tā ir bangojoša jūra, tad nepalaidiet garām izdevību sarunāt randiņu ar savu mīļoto kādā nomaļā pludmalē. Dodieties pastaigā pa mīkstajām smiltīm un pastāstiet viņam par savām jūtām. Pēc tam varat kaut kur apsēsties un iedzert no termosa tasīti kafijas.

Nekautrējieties runāt par savām jūtām. Nebaidieties no tā, ka Jūs varētu nesaprast vai pat atraidīt. Atzīstieties mīlestībā sev tuviem cilvēkiem pēc iespējas biežāk. Tie tik pat labi varētu būt gan Jūsu vecāki, gan arī Jūsu draugi. Mācieties izpaust savas jūtas skaisti…

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!