5 populārākās dāvanas Svētā Valentīna dienā

Tuvojas Svētā Valentīna diena! Šī diena ir svētki tiem, kas mīl un tiek mīlēti. Svētā Valentīna dienā pieņemts dāvināt dāvanas. Ko uzdāvināt, kā izpaust savas jūtas?

Mēs pastāstīsim par dažām dāvanām, kuras Jūs varēsiet pasūtīt un nopirkt bez liekas piepūles.

Saldumi gultā!

Jūs bieži ejat ar savu mīļoto cilvēku uz restorānu? Ja atbilde ir noliedzoša, tad kāpēc gan sākot ar Svētā Valentīna dienu, Jūs nevarētu uzsākt šādu tradīciju?

restorāns

Zemenes šokolādē

Izņemot svētku sirsniņas un konfekšu kastes sirds formā ar oriģināliem uzrakstiem, Jūs varat nopirkt zemenes un iemērkt tās izkausētā šokolādē – Jūs iegūsiet pārsteidzošu un oriģinālu Valentīnas dienas gardumu!

Zemenes šokolādē

Savukārt tad, ja Jūs vēlaties, lai par Jūsu mīlestību uzzinātu visi Jūsu mīļotā cilvēka kolēģi – pasūtiet milzīgu ekskluzīvu torti un uzrakstiet uz tās mīlestības vārdus!

Uzdāviniet briljantus jeb zelta rotas!

Jūsu mīļotajai meitenei patīk skaistas rotas? Tad briljanti vai zelta rotas būs vislabākā dāvana! Ja tā Jums šķiet pārāk dārga dāvana, tad uzdāviniet viņai kuloniņu sirds formā vai kuloniņu ar viņas zodiaka zīmi.

darglietas

Varbūt Jūs plānojat tuvākā laikā bildināt savu meiteni? Ticiet mums, nav romatiskāka un piemērotāka brīža kā Svētā Valentīna diena!

Apakšveļa

Apakšveļa ir ļoti brīnišķīga dāvana. Nevienai meitenei nebūs iebildumu pret šādu dāvanu. Šeit vīrieši var likt lietā savu fantāziju un izvēlēties savai gaumei atbilstošu apakšveļas komplektu. Tikai izvēlieties pareizu izmēru! Ja neesat īsti drošs par izmēru, tad labāk izvēlēties kādu seksīgu peņuāru. Arī daudziem vīriešiem patīk skaista apakšveļa, tāpēc meitenes droši var uzdāvināt savam mīļotajam vīrietim kādus interesantus boksera šortus.

Pievilcīgs komplekts Aurelie

Gultas veļa

Ja Jūs plānojat pavadīt šo dienu gultā vai turpināt romantisko vakaru daudz intīmākā gaisotnē, tad varat uzdāvināt izsmalcinātu gultas veļu.

gultas veļa

Cigāri

Īstam vīrietim uzdāviniet dārga alkoholiskā dzēriena pudeli un cigārus.

Kaut gan, kurš teica, ka cigārus smēķē tikai vīrieši? Mūsdienās daudzas sievietes ar lielāko prieku smēķē cigārus, tāpēc tieši šādas dāmas labprāt saņemtu dāvanā cigārus!

cigars

Dāvājiet mīlestību šai pasaulei un viņa Jums atbildēs ar to pašu. Ne tikai Svētā Valentīna dienā, bet gan katru dienu!

Ko Tu Dāvināsi?!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!