5 lietas vīriešos, kas kaitina sievietes!

critic look

Vīriešiem bieži patīk kritizēt sievietes izskatu. Un viņi izvirza veselu kaudzi ar pretenzijām, aizmirstot, ka paši nav tālu no tā, lai tiktu kritizēti. Neskatoties uz tā, ka rūpēties par sevi, vīriešiem ir vieglāk nekā sievietēm, viņi tāpat pieļauj ļoti daudz kļūdu, kas pavisam noteikti ir kaitinoši!

Apģerbs, kas nav atbilstošā izmērā. Žēlabains krekls, kas plīst pa vīlēm, tiek vilkts ar mērķi, lai spēlētu uz mātes instinktu. Piemēram, nabaga puisītis, kas izaudzis ar vienu krekliņu. Apķert, samīļot un uz pieres noskūpstīt. Izskatās nu ļoti nepievilcīgi un žēlabaini, un velme apķert, kur nu vēl noskūpstīt, nav ne mazākas. Ja uz īpaši tieviem vīriešiem izskatās pat smieklīgi, tad uz apaļīgiem vīriešiem pat ļoti komiski. Tā, itkā puisis pēc smagas balītes, nav atradis savas mantas, un ir aizņēmies kreklu no sava tievā drauga. Taču, uz labi trenētiem vīriešiem, apspīlēts apģērbs izskatās pat normas robežās.

Apmatojums. Jūs ne uz dzīvību, bet gan uz nāvi spēlējat derības, kad apsriežat sieviešu ķermeņa daļas un to apmatojumu. Un tajā pašā laikā daži no Jums slinko nopirkt matu mašīnīti. Nu, ok,.. ja dažiem no Jums gludas paduses ir par daudz, tad vismaz apgrieziet garos matus. Tāpēc, ka matainība, kas karājas no padusēm ir vienkārši briesmīga. Pat slikti paliek jau iedomājoties šo skatu. Īsāk sakot, tā nevajag darīt!

Pāraugušie, tas ir arī par Jums. Jums nav vajadzīgi dažādi kondicionieri, vai eļļiņas matiem. Tik vien, kā regulāri apmeklēt frizieri. Un tie, kas parasti griež banālo īso griezumu, kad Jūs jau trešo nedēļu taupat naudu, lai dotos pie friziera. Vienkārši, neejot pie friziera, tas sāk atgādināt piedzērušos un samīcītu ezīti.

Smakojošs apģērbs. Piesista ar lētu parfimērijas aromātu, smakojošs apģērbs var izbojāt pat visjaukāko dienu. Ziniet, ir tādi vīrieši, kuriem tu tuvojies tuvāk par pāris metriem un uzreiz jau savā prātā iztēlojies ainu! Piecēlies no rīta, nav nomazgājies, bet toties paēdis brokastis, piegājis pie skapja un vīlies. Aizgājis pie groza ar netīro veļu, un atradis visvairāk panēsāto un sasmaržināto apģērbu ko uzvilkt un dodas savās dienas gaitās.

Pumpas. Ja, tā ir slimība, tad jādodas pie dermatologa. Bet šeit mēs apspriežam vienkārši nehigēnisku iemeslu dēļ izveidojušās pumpas. Pats trakākais ir tad, kad puisis ir nolēmis patstāvīgi atbrīvoties no pumpām. Mīļie, dariet to vismaz ar tīrām rokām, un uz tīru seju un pēctam ar kādu atbilstošu krēmu vismaz sasmērējiet. Zinām, ka dažiem no Jums visas šīs lietas liksies nevīrišķīgas, taču staigāt ar pumpainu seju ir vēl nevīrīšķīgāk. Lūk daži ieteikumi, tiem džentlmeņiem, kam ir nosliece uz pumpām.

  • Gēls vai putas, kas ir piemērotas Jūsu ādas tipam. Mazgājiet seju no rītiem un vakaros. Ja, tas ir pēc kāda no treniņiem, tad ar aukstu ūdeni tikai nepietiek, šī pati procedūra. Nē, noskalot seju zem karstas dušas arī nelīdzēs. Sviedri un netīrumi ir jānomazgā. Gēls būs agresīvāks, putas vairāk paredzētas jūtīgai ādai.
  • Micelārais ūdens un vatītes. Tātad, ņemam vatītes, samitrinam, un notīram seju, bet neskopojieties ar tīrīšanu.
  • Skrubis. Izmantojam reizi nedeļā, pēctam, kad sejas ada ir labi pamirkusi, piemēram. Pēc vannas.
  • Toniki vai sejas maskas tiek lietotas pēc sejas attīrīšanas.

Nagi. Mīļie, šeit taču vis ir vienkārši. Rokām jābut banāli sakoptām. Jums ir paveicies, nevajag satraukties par franču manikīru. Pavisam vienkārši, tikai negrauziet nagus, neraujiet ādiņu ar visām saknēm, un neļaujiet kutikulai aizaugt pavisam. Pats pretīgakāis, ir tad, kad ir netīrs zem nagiem. Par pedikīru jau nemaz nerunājam. Dārgie vīrieši, nagiem jābut apgrieztiem un pavisam minimāli sakoptiem, ne jau tikai tāpēc, ka to novērtē sievietes, bet Jums pašiem tas liks justies daudz patīkamāk.

Cerams, ka neviens no Jums neatpazina sevi šajos rakstos?! Meitenes, vai Jums ir ko piebilst, kādas vēl lietas Jūs nevart ciest vīriešos?

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!