5 izplatītākās pirmā randiņa kļūdas

Katras sievietes dzīvē ir vieta atmiņām par pirmo randiņu. Dažām tās ir ļoti patīkamas atmiņas, bet citas tieši pretēji – nevēlas to pat atcerēties. Tas ir pilnīgi saprotams, jo ne jau vienmēr pirmais randiņš mēdz būt ļoti burvīgs un galvu reibinošs. Samērā bieži mēdz notikt tā, ka jauneklis, maigi sakot, izskatās mazliet savādāk nekā fotogrāfijā, kuru viņš ievietojis iepazīšanās lapā, kā arī viņš nespēj sakarīgi runāt, visu laiku minstinās un muļķīgi smaida. Šādus gadījumus mēs šoreiz neaplūkosim, vienkārši izliksimies, kā tādas lietas nepastāv. Pieņemsim, ka mums ir darīšana ar tipisku sapņu princi, kuram mēs ļoti vēlamies iepatikties.

randiņš

Kļūda Nr.1: Apģērbs

Nevajadzētu sapucēties uz pirmo randiņu kā uz pieņemšanu pie karalienes Elizabetes. Grezna kokteiļkleita un izejamās kurpes, bez šaubām ir labas lietas, bet tās noteikti nebūs piemērotas, piemēram, pastaigai gar jūru. Augsti papēži, protams, izrotās Jūs un padarīs kājas izteiksmīgākas, tomēr, ja randiņa laikā Jums būs daudz jāstaigā, tad labāk uzvelciet maksimāli ērtus apavus, lai Jūs varētu viegli un brīvi kustēties.

Kļūda Nr.2: Aizliegtas tēmas

Princis – tas nav Jūsu draugs, tāpēc nevajadzētu viņam stāstīt par saviem iepriekšējiem sasniegumiem ar citiem prinčiem, kā arī nevajadzētu stāstīt par saviem bijušajiem pat tad, ja šie stāsti ir ļoti amizanti un smieklīgi. Starp citu, ja Jūsu attiecības izies ārpus pirmā randiņa rāmjiem un tam sekos otrais un trešais – vienalga nekad nestāstiet par saviem bijušajiem, izturieties tā, it kā viņi nekad nebūtu eksistējuši. Ja Jūs nespējat iedomāties, kā aizpildīt pauzi sarunas laikā, uzdodiet jaunajam cilvēkam jautājumu par viņa interesēm un hobiju.

Kļūda Nr.3: Daudz alkohola

Banāli būtu kārtējo reizi stāstīt par to, ka alkoholu jālieto ar mēru. Tomēr mēs vēlētos atgādināt visām meitenēm, ka nekas nespēj tā izrotāt meiteni, kā skaists smaids un gracioza gaita. Tāpēc, lūdzu, vismaz pirmajā randiņā pacentieties nezaudēt kontroli pār sevi. Izliecieties, ka Jūs esat laba meitene un mākat „turēt sevi grožos”, nepārkāpjot pieklājības normas.

Kļūda Nr.4: Manieres

Pat tad, ja Jūsu ceļabiedrs pastāstīja Jums ļoti smieklīgu anekdoti, nevajadzētu smieties tik skaļi kā zirgam. Pacentieties savaldīt savas emocijas pat tad, ja tās ir ļoti pozitīvas. Pilnīgi pietiks ar to, ja Jūs pāris reizes ieķiķināsieties un mazliet nosarksiet. Starp citu, pie labām manierēm pieskaitāma arī māka apieties ar galda piederumiem.

Kļūda Nr.5: Atcerēties savas kļūdas

Pieņemsim, ka pirmais randiņš ir beidzies, un Jūs esat devušies katrs uz savām mājām. Pa ceļam uz mājām noteikti nevajadzētu censties atcerēties to, kurā brīdī Jūs kaut ko nepareizi izdarījāt vai pateicāt, kur ieturējāt pārlieku garu pauzi, kā rezultātā izveidojās neērta situācija. Tie visi ir sīkumi, par kuriem nevajadzētu pārlieku uztraukties. Pats galvenais ir labi izgulēties, jo miegs – tas ir galvenais sievietes skaistuma un jaunības noslēpums. Savukārt pozitīvs noskaņojums palīdzēs Jums tikt pie ilgi kārotā sapņu prinča. Ar zirgu, protams, ja paveiksies.

Kādas kļūdas Tu esi pieļāvusi pirmajā randiņā?!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!