5 ēšanas paradumi, kurus mēs pārkāpjam katru dienu

1. Pārtrauciet dzert kalorijas!

Jums patīk dzert kolu, tetrapaku sulas, pienu, kafiju ar pienu? Tas ir visvienkāršākais veids kā uzņemt lieko svaru! Ja Jūs vienu reizi saskaitīsiet, cik daudz kaloriju Jūs „izdzerat” un cik gramus cukura patērējat kopā ar dzērieniem, tad Jūs būsiet pārsteigta.

2. Dzeriet pēc iespējas vairāk ūdeni

Daļēji aizstājiet kalorijām bagātos dzērienus ar vienkāršu dzeramo ūdeni, tas ļaus Jums ne tikai izvairīties no liekām kalorijām, bet arī palīdzēt savam metabolismam – zinātniski pierādīts, ka šūnai, lai uzturētu metabolismu augstā līmenī, nepieciešams ūdens!

3. Neizlaidiet ēdienreizes

Ēdot 1-2 reizes dienā – tas ir labākais veids kā „nogalināt” savu vielmaiņu un paātrināt tauku uzkrāšanos! Ēdiet nelielās porcijās ik pēc 4 stundām, lai uzturētu cukura līmeni asinīs vienādā līmenī, tādējādi palīdzot ķermenim sadedzināt kalorijas.

5 ēšanas paradumi, kurus mēs pārkāpjam katru dienu

4. Sastādiet ēšanas plānu!

Skaidri nezinot to, ko un kad ēdīsiet, Jūs visdrīzāk regulāri traumēsiet savu barošanas sistēmu! Izplānojiet jau iepriekš savas ēdienreizes, ņemiet līdzi nelielas uzkodas, lai neizveidotos tāda situācija, ka Jums nebūs laika ēšanai!

5. Pasakiet stop – „nakts” ložņāšanai gar ledusskapi!

Tā, bez šaubām, visiem ir sen labi zināma lieta. Tas ir ļoti patīkami un sagādā lielu baudu. Tikai nedrīkst aizmirst to, ka tas ir visdrošākais veids kā uzņemt lieko svaru. Treknu strīpu diētai var pārvilkt, ja Jūs pirms gulētiešanas apēdīsiet, piemēram, šokolādi. Vai tad to Jūs gribējāt?

Šie 5 noteikumi – tas ir viss, kas Jums jāievēro! Pamēģiniet diētas aizstāt ar šo vienkāršo noteikumu ievērošanu, un Jūs būsiet pārsteigta par rezultātu!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!