5 dažādas idejas randiņam ziemā

Ziema, ārā ir auksts laiks, laiku pa liekam snieg – šis ir visnepiemērotākais laiks, lai dotos uz romantiskiem randiņiem. Jau sen beigušās siltās un gaišās vasaras naktis, kā arī no rudens „zelta lapām” palikušas tikai atmiņas. Taču, ja Jūs liksiet lietā nedaudz savas fantāzijas, tad Jūs varat doties, piemēram, slēpot, līdzi paņemot termosā siltu tēju.

idejas randiņam ziemā

Piedāvāsim Jums iepazīties ar dažiem randiņa variantiem, kas būs piemēroti ziemai:

Kulinārijas meistarklase

Došanās uz restorānu, kaut arī tur būs sveces un lieliska vīnu karte – tā tomēr ir samērā banāla ideja. Daudz interesantāk ir pašiem pagatavot kādu ļoti sarežģītu ēdienu, lieliski izdekorēt to un pēc tam apēst to divvientulībā pie skaisti klāta galda. Risotto un rolli, sīpolu zupa un siera kūka – tie ir tikai daži iespējamie maltītes varianti. Mūsdienās internetā ir tik daudz interesantu recepšu, kuras izmēģināt tagad ir visīstākais brīdis.

Ūdens procedūras

Laiks, kad varēja lieliski atpūsties pludmalē, jau sen ir beidzies, toties tagad ir vispiemērotākais laiks visdažādāko baseinu, akvaparku, SPA salonu un saunu apmeklēšanai. Izvēle atkarīga tikai no Jūsu garastāvokļa un budžeta iespējām. Savukārt, ja Jūs nevēlaties nekur iet, tad varat mēģināt sarīkot kaut ko līdzīgu mājās, piemēram, ieliet vannā putas, izrotāt to ar rožu ziedlapiņām, aizdedzināt sveces, sarīkot masāžas seansus viens otram.

Mūzika un kustības

Argentīnas tango, salsa, rumba utt. – jautri, interesanti, kā arī droši varēsiet šo nodarbošanos aizstāt ar sporta zāles apmeklējumu. Bez tam, dejošana kopā ar partneri Jūs ļoti satuvinās – jo šīs dejošanas laikā ir pilnībā jāatbrīvojas un jāuzticas savam partnerim.

Tuvāk dabai

Pilsētas dzīve prasa daudz spēkus, tāpēc atpūta brīvā dabā būs lielisks variants. Slēpošana, slidošana, kamaniņas utt. – šeit būs lieliski piemērots jebkurš ziemas sporta veids. Vēl varat vienkārši pastaigāties gar jūru vai pa kādu parku. Galvenais – tuvāk dabai.

Negaidīts ceļojums

Nevajag gaidīt atvaļinājumu, lai dotos ceļojumā – vienkārši izvēlieties kartē kādu pilsētu, kurā Jūs vēl neesat bijuši, vai arī neesat bijuši kādu ilgāku laiku, un dodieties turp ekskursijā. Pat vismazākajā pilsētā vai apdzīvotā vietā noteikti atradīsies kaut kas, ko apskatīt. Jūs varat doties uz kādu Latvijas pilsētu, vai arī doties kaut kur tālāk – piemēram, lidot ar lidmašīnu un nakšņot kādā viesnīcā. Galvenais, paņemiet līdzi šīs pilsētas karti.

Kāda ir tava visneparastākā randiņa vieta, ko nācies pieredzēt?!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!