15 vīriešu tipi, ar kuriem vajadzētu būt piesardzīgām

Seksuālā revolūcija jau sen ir beigusies, tāpēc pie mums neviens nenosoda par neoficiālām un veselībai nepieciešamām attiecībām ar vīriešiem.

Tomēr pastāv tādi indivīdi, no kuriem labāk turēties pa gabalu. Iedalīsim viņus nosacīti divās grupās – ar kuriem var, bet pavisam neilgu brīdi, un ar kuriem nedrīkst ne pie kādiem apstākļiem.

Ar šiem cilvēkiem var ielaisties attiecībās, bet tomēr labāk pārlieku neaizrauties

15 vīriešu tipi

„Sviestmaize” - vienmēr nokrīt ar sviestu uz leju. Lai ko arī nesāktu darīt – viņam viss krīt no rokām āra un nekas prātīgs nesanāk. Viņš aplej Jūs ar šampanieti, izgāž uz Jūsu jaunās kleitas salātu bļodu, pazaudē savu naudas maku un atslēgas no Jūsu mašīnas, uzkāpj Jūsu sunim uz ķepas, saplēš Jūsu vecmāmiņas mīļāko kristāla vāzi, pazaudē pases un biļetes dažas stundu pirms lidojuma. Bez tam, visbiežāk šādai „sviestmaizei” patīk ekstremāls sekss, kura laikā, bez šaubām, viņš gūst visdažādākās traumas.

„Ķīniešu modelis” – šī indivīda trauslā dvēsele (arī fiziskā forma) ļoti ātri iziet no ierindas, to salabot praktiski nav iespējams, kā arī viņš ļoti ātri apvainojas. Jums nāksies kontrolēt ne tikai savus vārdus, bet arī uzskatus. Viņš var itin viegli ieslīgt melanholijā, ja saņems no Jums nevis desmit SMS ziņojumus, bet tikai astoņus. Viņš pat savu locekli dēvē „mans nabaga mazulis”.

„Kaķītis-zvērs” – staigā Jums riņķī gadu vai pat divus. Laipns, uzmanīgs, galants, bet atliek viņam iedzert tikai kādu glāzīti alkohola – tā viņš uzreiz sāk Jūs izģērbt ar savu skatienu. Ja Jūs ieinteresējis šāds indivīds, tad saturieties: pēc pirmās intīmās tuvības „kaķītis” sāks apbērt Jūs ar SMS ziņojumiem, kuros liks Jums stāstīt to, cik viņš ir lielisks mīlnieks. To pašu viņš liks Jums darīt arī ar e-pasta starpniecību. Bet Jums būs jāmelo. Ielāgojiet, vakaros jebkādas sarunas pa tālruni ir izslēgtas – „kaķītis-zvērs” jau sen ir precējies ar valdonīgu tanti, no kuras neizsakāmi baidās. Viņš vienmēr ierodas pie Jums ar augļiem un konfektēm, kuras nopērk tuvākajā veikalā.

„Lēkātājs” – viņš ir pārgulējis ar visām Jūsu draudzenēm vienu reizi. Viņš ir ļoti enerģisks un izveicīgs, viņa vizīte ilgst ne vairāk kā stundu. Atleca – izdarīja savu darbu, iegāja dušā un aizleca tālāk. Nekādā gadījumā nedrīkst cerēt uz to, ka Jūsu attiecības varētu ieiet citā gultnē – tas nekad nenotiks. Ja nu vienīgi Jums viņš nepieciešams ķeksīša pēc.

„Pseidosvētki” – šis mazais, bet bieži vien ļoti apburošais vīrietis mīl ierasties tieši svētkos, cerot garšīgi paēst un kārtīgi iedzert. Negaidiet no viņa neko, kas būs dārgāks par pudeli minerālūdens. Ar to viņš visbiežāk arī ierodas, cerot palikt Jūsu mājās uz kādām trīs dienām. Viņš ir ļoti jautrs, tāpēc ēdienu, dzērienus un seksu godīgi atstrādās, jo zina ļoti daudz anekdotes un praktiski vienmēr ātri kļūst par kompānijas dvēseli.

„Pļāpu taša” - enerģisks, jautrs, dabisks. Parasti ir precējies, noteikti ir bērni. Mīl bezgalīgi stāstīt visdažādākos stāstus no savas dzīves, kuriem nav ne grama taisnības: “Tas bija toreiz, kad es nokritu no mājas jumta uz asfalta, bet tā arī neko nesalauzu…”. Viņš neļaus Jums bilst ne vārda, jo viņam galvenais – tā neesat nedz Jūs, nedz arī sekss, bet iespēja papļāpāt.

„Tētis” – nejauciet ar „papiņu”. Šis vīrietis parasti ir vecāks, cienīgāks un lēnīgāks. Viņam ir maza bārdiņa un masīvs gredzens. Viņa mīļākā frāze: „Mazā, ar mani Tu būsi laimīga. Es zinu, kas Tev vajadzīgs”. Viņš izvēlēsies Jums draudzenes, bet nesteigsies nopirkt Jums kažoku vai gredzenu. Viņa solījumi nav ne tuvu vērti tām pūlēm, kuras Jums nāksies pielikt, lai uzkurinātu kaislību.

„Dakteronkulis” – pārņemts ar veselīgu dzīvesveidu, bieži vien ir veģetārietis. Nepārtraukti vedīs Jūs uz restorāniem, kur gatavo veģetāriešu ēdienus. Piedāvājums aiziet uz kādu restorānu un apēst karbonādi vai steiku viņš uztvers kā personīgo apvainojumu. Viņš zina VISU par seksuāli transmisīvajām slimībām, tāpēc vienmēr uzvelk vairākus prezervatīvus, kurus pirms tam rūpīgi apskata pret gaismu, dažreiz pat mēģina tos piepūst, lai pārliecinātos par to izturību. Gadījumā, ja Jūs pasūdzēsieties viņam, ka Jums kaut kas sāp, tad viņš nekavējoties sāks Jums stāstīt visu, ko zina par slimībām ar šādiem simptomiem, kā rezultātā Jūs sapratīsiet, ka ar tādu dzīvesveidu Jums jau sen bija jābūt viņsaulē.

Ar šiem cilvēkiem noteikti nedrīkst ielaisties attiecībās

Savukārt ar otro grupu noteikti nedrīkst ielaisties nekādā attiecībās, jo viņi vienmēr melo, tāpēc, ka viņiem neviens nekad nav bijis vajadzīgs – tā reiz viņi ir iekārtoti. Tāpēc, visdrīzāk, arī ar Jums viņš uzvedīsies tieši tāpat.

„Jauneklis no labas ģimenes” – labi uzvalki, koptas rokas, nospodrinātas kurpes, lieliskas manieres, ļoti bagāts vārdu krājums. Raksturīgākā pazīme – nepārvarami liela mīlestība pret mazpazīstamiem rakstniekiem, komponistiem, māksliniekiem, filozofiem. Viņš noteikti pārbaudīs, vai Jūs esat pazīstama ar Paula Tičino daiļradi jau pirmajā tikšanās reizē. Veltīgi netērējiet laiku un naudu šo autoru izpētei un iepazīšanai, jo viņš vienalga apprecēsies ar savu kaimiņieni, kuru pazīst no trīs gadu vecuma. Un arī tikai tad, ja viņa atbildīs viņa eksterjera prasībām, kā arī iepatiksies viņa mammai.

„Pusdēmons” – līdz veselam dēmonam vēl tālu. Viņš ir mazrunīgs, pat drūms, toties viņam patīk sekss, taču, ja pēc kaislīgiem apskāvieniem Jūs dzirdēsiet aptuveni sekojošo: „Ak, netērē veltīgi ar mani laiku… Es esmu nolādēts. Netraucē man velties bezdibenī, dārgā…” – tad labāk paejiet malā un netraucējiet viņam.

„Skunss” – Jūs viņu pazīsiet uzreiz, līdzko viņš novilks savas dārgās kurpes un Jūs burtiski nogāzīs gar zemi viņa kāju „aromāts”. Ņemiet vērā to, ka viņa pārējās ķermeņa daļas varētu smaržot līdzīgi. Vai Jūs tiešām to vēlaties?

„Neatzītais ģēnijs”- šo vīrieti var viegli pazīt pēc iedvesmas pārņemtā skatiena. Viņš ir pilnīgi pārliecināts par to, ka viņš ir mākslinieks, rakstnieks, dzejnieks, aktieris. Vienvārdsakot, radoša personība, kurš uzskata sevi par ģēniju. Viņš uzskata, ka viņam apkārt ir tikai skaudīgas un nenovīdīgas būtnes. Viņam patīk „palaist nagus”, jo viņš no visas sirds uzskata, ka visa pasaule viņam ir parādā, jo viņš rada ģeniālus darbus, kurus neviens nespēj novērtēt,īsāk sakot, „cūkām bārsta pērles”. Bet Jūs un Jūsu maciņš – tā ir pasaules daļa, tad kāpēc Jūs nevarētu ar viņu nedaudz padalīties? Tāpēc viņš mēdz reizi pa reizei nedaudz paņemt, nemaz neinformējot Jūs par to. Labāk no tāda cilvēka atvadīties — uzreiz pēc tam, kad „ģēnijs” būs devis mājienu, ka labprāt iedzertu kafiju pie Jums mājās… Bieži vien viņam ir glīta āriene, kuru viņš izmanto „pēc pilnas programmas”.

„Moceklis” – līdzko viņam parādīsies cerības nokļūt Jūsu gultā, esiet gatava noklausīties bēdīgu stāstu par viņa slimo sievu, kurai likvidēti visi dzimumorgāni. Viņa guļ uz slimības gultas jau pēdējos 10 gadus (kādā veidā pasaulē nāca viņu mazgadīgais dēls – tas ir liels brīnums), slimība viņu ir tik ļoti izkropļojusi, ka visneglītākā sieviete salīdzinājumā ar viņu būs īsta Šārona Stouna. Viņš nelietīgi melo. Nekavējoties pametiet viņu!

„Zagļa kungs” – jau pirmo vakariņu laikā restorānā Jūs dzirdēsiet par to, ka „mums ir viss lieliskā kārtībā, par visu samaksāts”. Otrajā randiņā viņš Jums uzdāvinās gredzenu. Bet trešajā – ievilks gultā, un šeit nepalīdzēs nekādas atrunas. Viņš ir pieradis ar uzviju gūt labumu no visa, kur ieguldījis naudu. Dažreiz viņš mēdz būt pat bīstams, jo principā nepieļauj tādu situāciju, kad viņam varētu kāds atteikt.

„Miljonāra atdarinātājs” – viņam viss ir īsts. Dārgs pulkstenis, elegants un izsmalcināts apģērbs, jaunākā izlaiduma mašīna – tikai tas viss ir iznomāts (pievērsiet uzmanību aizdedzes atslēgai, tā parasti ir numurēta). Viņš iet tikai uz tiem restorāniem, kur viņam strādā pazīstams zāles administrators vai vismaz oficiants, kurš iedos lielu atlaidi, bet dzīvoklis, uz kuru viņš Jūs aizvedīs, ir viņa drauga dzīvoklis, kuru viņš ir izlūdzies uz vienu nakti. Vienkārši pievērsiet uzmanību tam, cik nedroši viņš uzvedas dzīvokli, mašīnā utt. Bez šaubām, „miljonāra atdarinātājs” noteikti centīsies ielauzties arī Jūsu mājoklī. Pirms seksa viņš gandrīz vienmēr dzer viagru, jo gultā viņam ir gaužām apšaubāmas spējas, bet viņš vienmēr vēlas būt seksa gigants.

Labi, ka visus iepriekš minētos vīriešu tipus var viegli „atkost”. Galvenais – nezaudēt modrību un turēt acis vaļā.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

5 Koment?ri ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

 1. dimkaaa 19/04/2011 at 10:51 -

  nu norm, bet daži vīriešu tipi man nepatīk….

 2. Trīne 19/04/2011 at 13:31 -

  Hmm, man apkārt vien vīrieši no kuriem jāpiesargās. Ko nu?

 3. adzija 19/04/2011 at 20:40 -

  nav visi uzskaititi…….es vel so to varetu papildinat,….bet kopsumma nav slikti…

 4. STYX 02/12/2011 at 13:18 -

  nu, nu… Man, piemēram, svīst kājas nenormāli. Taču tāpēc spriest no tā, ka visas pārējās ķermeņa daļas man arī smird.. Kaut kā dīvaini. Un ticiet, nemaz neesmu priecīgs par to, ka man nenormāli svīst kājas. Taču neko tur nevaru darīt, patiesībā. Un tas norāda, ka esmu nekam nederīgs, un man jāiet ar līkumu? Kamooooooon….

 5. soloo 01/07/2012 at 13:26 -

  4ali ja tev ozz stipri kajas need margarinu un sviestu es to nedaru jau patsmit gadus un viss ir ok,galvenais ir uzturs laij izvairitos no neertam situacijam