13 pārsteidzoši fakti par seksu un tā sekām

Vēlamies Jūs iepazīstināt ar dažiem interesantiem faktiem par intīmajām attiecībām un to sekām:

13 pārsteidzoši fakti par seksu un tā sekām

Fakts Nr. 1

Marokas valdnieks, kurš nokļuva tronī XVIII gadsimta pirmajā pusē, iekļuva Ginesa rekordu grāmatā kā visauglīgākais tēvs. Saskaņā ar datiem, viņš dāvājis dzīvību ne mazāk kā 342 meitenēm un 525 zēniem, bet 1721. gadā viņam jau bija 700 mantinieki.

Fakts Nr. 2

Dzimtas turpināšanas jautājumos sievietēm, protams, grūti kaut mazliet panākt stipro dzimumu, bet arī šeit ir savi pārsteidzoši rekordi. Tajā pašā XVIII gadsimtā viena sieviete laida pasaulē 69 bērnus! Viņai bija 27 grūtniecības. Šī drosmīgā sieviete dzemdēja 16 dvīnīšus, 7 reizes trīnīšus, bet 4 reizes pasaulē laida uzreiz četrus mazuļus.

Fakts Nr. 3

Mūsdienu vīrieši, diemžēl, vairs nav tik auglīgi, kā Marokas šeihi. Saskaņā ar medicīnas datiem, 5% vīriešu sasniedzot 40 gadu vecumu rodas problēmas ar erekciju, bet pēc 65 gadu vecuma to īpatsvars sasniedz pat 15-25%.

Šī liksta mēdz piemeklēt arī gados jaunus vīriešus: kā liecina nesen veiktais Amerikas urologu pētījums, apmēram ceturtā daļa vīriešu no 18 līdz 25 gadiem vismaz reizi savā dzīvē ir saskārušies ar erekcijas problēmām.

Fakts Nr. 4

Psihologi apgalvo, ka bieži vien neveiksmīga dzimumakta cēlonis it nervozitāte un kompleksi. Tāpēc tiem, kuri nav pārliecināti par savu vīrišķo spēku, ir laba ziņa: izmēram, par spīti baumām, nav nekādas nozīmes. Pirmkārt, saskaņā ar Amerikā veiktās socioloģiskās aptaujas datiem, daudz lielāku nozīmi izmēriem centimetros piešķir paši vīrieši, savukārt lielākai daļai sieviešu tas ir absolūti vienalga. Otrkārt, vidējais (proti, normāls!) dzimumlocekļa izmērs eriģētā stāvoklī ir no 12 līdz 14 centimetriem. Tāpēc „iespaidīgie” porno aktieru dzimumlocekļu izmēri nav nekāds iemesls tam, lai ieslīgtu kompleksos un pārdzīvotu.

Fakts Nr. 5

Ar seksuālajiem kompleksiem, diemžēl, pazīstami ne tikai vīrieši. Kā noskaidrojuši britu sociologi, praktiski puse mūsdienu sieviešu ir tik ļoti nepārliecinātas par sevi, ka viņas labprātāk nodarbojas ar seksu… tikai alkohola reibuma stāvoklī! Bet 6% aptaujāto dāmu atzinās, ka vēl nekad nav nodarbojušās ar seksu skaidrā prātā. Galvenās „intīmā alkoholisma” pazīmes: vēlme saņemties drosmi un „ievērot romantiska stāvokļa tradīcijas”. Zinātnieki nonāca pie slēdziena, ka dažām dāmām, acīmredzot, vienkārši ir pretīgs fiziskais tuvums. 14% daiļā dzimuma pārstāves nespēj aizmigt līdzās partnerim, ja pirms gulētiešanas nav iedzērušas vismaz glāzi vīna.

Fakts Nr. 6

Ne mazāk skumja statistika ir Amerikas sieviešu higiēnas līdzekļu ražotāja kompānijas pētnieku rokās. Izrādās, ka vairāk nekā 10% sieviešu regulāri nodarbojas ar seksu… pret savu gribu. Pie kam, šeit nav runa par vardarbību, bet par tradicionālo laulāto draugu pienākumu izpildi! Katra 9-tā no aptaujātajām dāmām paziņoja, ka intīmās attiecības ir pat vēl sliktāka lieta par ēst gatavošanu vai mājokļa uzkopšanu, bet analoģisks respondentu daudzums nosauca seksu par „traucējošu” faktoru.

Fakts Nr. 7

Ņemot vērā iepriekš minēto precēto sieviešu attieksmi pret seksu, nav nekā pārsteidzoša, ka katrs 10-tais pāris labprātāk guļ atsevišķās gultās. Vismaz tā apgalvo Anglijas miega pētījumu nacionālā fonda darbinieki.

Fakts Nr. 8

Nedrošība par sevi un iespējamā vilšanās netraucē daiļā dzimuma pārstāvēm šķirties no nevainības vidēji 17 gadu vecumā. Šādus datus uzrādīja Kinsijas institūta pētījumi Kalifornijā (ASV). Vīriešiem aptuvenais dzimumdzīves uzsākšanas vecums ir nedaudz zem 17 gadu vecuma.

Fakts Nr. 9

Par spīti izplatītajam viedoklim, ne visi vīrieši vienmēr sasniedz orgasmu seksa laikā. Saskaņā ar Lielbritānijā veiktā nacionālās veselības un sociālās dzīves pētījumu rezultātiem, tikai 75% stiprā dzimuma pārstāvji var lepoties ar regulāriem panākumiem. Sieviešu vidū šis skaitlis ir vēl mazāks: tikai 29% britu sievietes paziņoja, ka gūst baudu katra dzimumakta laikā.

Fakts Nr. 10

„Draudzīga” seksa jēdziens, izskatās, kļūst par normu mūsdienu jaunatnes vidū. ASV universitātē veiktās aptaujas laikā noskaidrojās, ka divas trešdaļas studentu ir stājušies dzimumattiecībās bez jebkādām saistībām, vienkārši „kā draugi”.

Fakts Nr. 11

Vēl viens rādītājs, saskaņā ar kuru vīrieši mazliet pat apsteidz sievietes – tas ir vidējais seksa partneru skaits. Stiprais dzimums, saskaņā ar ASV nacionālās veselības statistikas centra datiem, savas dzīves laikā parasti paspēj „iepazīties tuvāk” ar 7-ām sievietēm, turpretī dāmām seksa partneru skaits parasti nepārsniedz skaitli 6.

Fakts Nr. 12

Sievietes kļūst arvien stiprākas un alkst pēc karjeras. Tā, pagājušā gadsimta 60-tajos gados apmēram 44% strādājošo sieviešu nedevās garā grūtniecības un bērnu kopšanas atvaļinājumā, tad jau 2000-tajos gados šis skaitlis sasniedza 66%.

Fakts Nr. 13

Medicīnas un tehnoloģiju attīstība ne pārāk stipri palīdzējusi cilvēcei seksa jautājumos. Saskaņā ar statistikas datiem, katra otrā sieviete pasaulē inficējas ar papilomas vīrusu, un 10% gadījumu tas izvēršas par nopietnu slimību. Viena no vīrusa formām (daudz bīstamāka) var izraisīt kārpas, bet cits vīruss var izraisīt dzemdes vēža attīstību, no kura pasaulē ik dienu mirst daudzas sievietes. Šī kaite tiek nodota dzimumceļā, starp citu, ar to inficējas arī vīrieši, tikai viņiem nemēdz būt nekādas onkoloģiskās sekas.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!