10 vissvarīgākās lietas, kurām jābūt katras mūsdienu sievietes garderobē

Šaubos, ka atradīsies tāda mūsdienu sieviete, kura negribētu skaisti un moderni ģērbties. Vai tad tas nav patīkami, ja Tev tiek pievērsti sajūsmas pilni garām ejošo vīriešu skatieni? Vācu firmas ADIDAS apģērbi ir vienmēr bijuši moderni. Bet, visiem labi zināms, ka mode mainās gandrīz katru dienu, tāpēc ne vienmēr izdodas visam izsekot līdzi. Tomēr ir tādas lietas, kurām jābūt katras mūsdienu sievietes garderobē.

mūsdienu sievietes garderobē

Kādām lietām jābūt katras sievietes garderobē?

Vieni uzskata, ka katras sievietes garderobē jābūt 10 lietām – ietilpīgai melnai somai; sieviešu somiņai, kuru var nēsāt uz pleca; kokteiļa kleitai; sieviešu kostīmam-smokingam; šallei, kurai jābūt ar ģeometriskām figūrām vai svītrainai; elegantam trencim (trench coat); augstpapēžu kurpēm; svītrainam topam; pārliekamai kleitai, kā arī melnai īsai kleitai, protams, ar korseti. Bet ne katra sieviete var iegādāties savai garderobei modernas lietas, piemēram, no spāņu firmas Zara. Šādām lietām obligāti jābūt modernas un stilīgas sievietes garderobē.

Un tomēr, kam jābūt vienkāršas un mūsdienīgas sievietes garderobē, lai izskatītos moderni un skaisti?

1. Džemperis ar augstu apkakli no kvalitatīva melnas krāsas kašmira, jo šī krāsa būs piemērota jebkuram gadalaikam, kā arī tā labi saskanēs ar citām apģērbu krāsām un elementiem.

2. Melna īsa kleita, kuru var vilkt mugurā visās dzīves situācijās un vienmēr izskatīties moderni un skaisti.

3. Kostīms (žakete+svārki vai žakete+bikses) nepieciešams katras sievietes garderobē, lai dotos uz pārrunām. Šāds kostīms atstās labu iespaidu uz Jūsu sarunas biedru.

4. Nelielai vakarsomiņai noteikti jābūt katras sievietes garderobē, jo tas ir ļoti svarīgs aksesuārs, kurš nepieciešams, lai dotos uz kino, randiņu vai vienkārši uz kādu saviesīgu vakaru. Somiņai jābūt melnā krāsā.

5. Trencis melnā krāsā – ļoti svarīga lieta katras sievietes garderobē, jo tas labi saskanēs ar citu apģērbu – džinsiem, biksēm, svārkiem un kostīmu. Bez tam, trenci var vilkt gan dienā, gan arī vakarā.

6. Garderobē būtu jābūt vairākām dažādām blūzēm, kurās var doties uz darbu. Ja Jums nav tādas iespējas, tad vislabāk iegādāties baltu kreklu, jo tas lieliski saskanēs ar svārkiem, biksēm, kā arī to var nēsāt ne tikai ikdienā, bet arī svinīgos brīžos.

7. Svārki-zīmulis, kuri lieliski noslēps figūras trūkumus, kā arī vizuāli „pacels augšā” dibenu un piešķirs sieviešu figūrai pievilcīgu formu.

8. Džinsi ir ne tikai visizplatītākais apģērba elements, bet tie ir arī ļoti ērti. Vislabāk iegādāties džinsa bikses zilā krāsā, jo tās būs piemērotas nēsāšanai jebkurā gadalaikā. Daudzām sievietēm vasarā patīk nēsāt džinsa bikses baltā krāsā. Tas ir skaisti, bet nevajadzētu aizmirst par to, ka balta krāsa vizuāli padara Jūs apjomīgāku.

9. Protams, garderobē jābūt arī augstpapēžu kurpēm, jo tās uzsver sieviešu kāju skaistumu.

10. Balerinas, tie ir apavi, kuri nepieciešami ļoti steidzīgām lietišķām sievietēm. Tie ir ļoti ērti un eleganti apavi.

Ja sievietes garderobē ir visas iepriekš minētās lietas, un viņa māk tās savā starpā kombinēt, tad šīs lietas ne ar ko neatšķirsies no tām modernajām lietām, kuras piedāvā pasaules slavenākie zīmoli.

Foto:T.Tulic,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!