10 vienkārši SMS konspirācijas noteikumi

Par to, ka lasīt svešas vēstules (protams, arī īsziņas) nav labi, zināms visiem. Bet diemžēl visi neievēro šo nerakstīto likumu.

10 Vienkārši SMS Konspirācijas Noteikumi

Jo sevišķi rodas vēlme izlasīt savu otro pusīšu īsziņas, ja Jums ir kādas nelāgas aizdomas.

Savukārt tad, ja Jums ir ko slēpt un Jūs nevēlaties, lai Jūsu otrajai pusītei rastos vismazākās aizdomas, tad ievērojiet dažus gaužām vienkāršus īsziņu konspirācijas noteikumus, kuri palīdzēs Jums noslēpt to, kas citiem nav jāzina.

1. Nevajadzētu slēpties tualetē ar mobilo tālruni, ja Jūs iepriekš tā nekad nedarījāt. Pat tad, ja Jums šķiet, ka Jūs aiznesāt uz tualeti telefonu nemanot, pastāv liela varbūtība izraisīt aizdomas, piemēram, radot tualetei neraksturīgas skaņas, ja Jūsu telefons neatradīsies ierastajā vietā, kā arī tad, ja Jūs pārāk ilgi atradīsieties šajā „iestādē”. Bez tam, Jums var pēkšņi kāds piezvanīt, tad tālruņa zvans Jūs atmaskos.

2. Nevajadzētu censties noslēpt mobilo tālruni. Ja agrāk Jūsu tālruni varēja atrast jebkurā vietā dzīvoklī – Jūs mēdzāt aizmirst to gan uz galda, gan uz dīvāna, gan arī pie datora, tad pēkšņa kārtības mīlestība noteikti šķitīs aizdomīga Jūsu otrajai pusītei.

3. Izdzēsiet visas kompromitējošās īsziņas (gan ienākošās, gan arī izejošās) uzreiz, lai cik arī dārgas tās Jums nešķistu.

4. Ja Jūsu tālrunī ir tāda iespēja, tad atslēdziet īsziņu saglabāšanas funkciju.

5. Ierakstiet Jūsu tālruņa adrešu grāmatiņā slēpjamā abonenta numuru ar vārdu, kurš neizraisīs nekādu interesi Jūsu partnerim.

6. Lai nosūtītu īsziņas savam slēpjamajam abonentam, izmantojiet online servisus, piemēram, sakaru operatora saiti, e-pastu, Skype utt.

7. Vēlu vakarā un naktī uzstādiet savā tālrunī kluso darba režīmu. Naktī pienākušās īsziņas signāls varētu radīt nelāgas aizdomas Jūsu partnerim.

8. Palūdziet Jūsu slēpjamajam abonentam nesūtīt Jums īsziņas Jums neizdevīgā laikā.

9. Nekad nesteidzieties pie sava tālruņa uzreiz pēc īsziņas pienākšanas. Šeit Jums jānodemonstrē zināmu vienaldzību, atturību un nesteidzīgu.

10. Sekojiet līdzi savām emocijām īsziņas lasīšanas laikā. Tām jābūt adekvātām. Jūs taču piekritīsiet, ka būs ļoti aizdomīgi, ja, piemēram, Jūs 2 naktī saņēmāt īsziņu „it kā” no kaimiņienes, bet pēc tam to lasīsiet ar platu smaidu sejā.

< Iepriek??jais raksts
Kā viņš Tevi apskauj?
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!