10 romantiskas idejas brīvdienām

Vienmēr ir ļoti nepatīkami, kad svētki iekrīt darba nedēļas vidū. Bet kas Jums liedz tos nosvinēt nedaudz ātrāk? Jūs varat sarīkot sev īstas romantiskas brīvdienas negaidot, kamēr pienāks nozīmīgais datums, piemēram, Jūsu iepazīšanās gadadiena. Piedāvājam Jums 10 dažādus veidus, kā nosvinēt Jums abiem nozīmīgus svētkus.

10 romantiskas idejas brīvdienām

Sarīkojiet ballīti diviem tās valsts stilā, uz kurieni Jūs jau sen sapņojat aizbraukt. Meksikāņu stilā (fahitos, tekila, sombrero), japāņu stilā (suši, „Geišas memuāri”, animē), itāļu stilā (spageti, vīns, Bertoluči filmas) un tā tālāk. Obligātais programmas punkts – kopīga nacionālā ēdiena gatavošana (tikai esiet gatavi tam, ka galu galā Jums tomēr nāksies pasūtīt picu).

Dodieties uz slidotavu un slidojiet. Tagad ir plaši pieejamas dažādas slidotavas, pie kam, jebkurā gadalaikā. Varat sadoties rokās un slidot pa apli, kā arī nenāktu par sliktu atcerēties skolas laikos apgūtās slidošanas prasmes un uztaisīt, piemēram, kādu pirueti, palēcienu. Tikai neaizmirstiet atbilstoši apģērbties – silta jakas, šalles, vilnas zeķes. Pēc slidošanas varat droši doties uz kādu mājīgu kafejnīcu un iedzert karstu šokolādi vai karstvīnu.

Izliecieties par tūristiem un apmeklējiet brīvdienās visas Jūsu pilsētas ievērojamākās vietas. Kad Jūs pēdējo reizi bijāt Pēterbaznīcas tornī, Melngalvja namā, Mākslas muzejā, vai arī kad Jūs pēdējo reizi nesteidzoties klīdāt pa Vecrīgas ielām? Tikai neaizmirstiet par obligātajiem rekvizītiem: fotoaparāts, karte, ērti apavi un apģērbs, iepriekš sastādīts maršruts. Galvenais – iejūtieties savā lomā, izliecieties par ārzemniekiem, iepazīstiet pilsētu un runājiet ar lielu akcentu.

Sarīkojiet seksa brīvdienas. Tas ir jo sevišķi aktuāli tad, ja darba dienās jums parasti nepietiek laika šai brīnišķīgajai nodarbei. No rīta „izvingrinieties” gultā, bet pēc tam dodieties, piemēram, iepirkties, bet ar noteiktu mērķi – nodarboties ar seksu visur, kur vien tas būs iespējams. Mašīnā, laikošanas kabīnē, kinoteātrī – īsāk sakot, jebkur, kur vien jums ienāks prātā. Vakarā obligātais programmas punkts – seksšops, bet pēc tam skriešus uz gultu izmēģināt pirkumus.

Sarīkojiet sev iespaidu maratonu – dariet pēc kārtas to, ko Jūs nekad neesat darījuši. Varat sākt jau no paša rīta, jo sevišķi tad, ja Jūsu mīļotais vīrietis nekad nav pasniedzis Jums brokastis gultā. Bet galvenajam programmas punktam jābūt kaut kam tādam, kas būs „pirmā reize Jums abiem” – piemēram, kartings, karaoke un došanās uz kazino, lidošana ar gaisa balonu vai deltaplānu. Šeit lieliski iederēsies arī deju kursu apmeklējums – izvēlieties salsu, tango, rumbu utt.

Uzņemiet savu love story. Labas fotogrāfijas nekad nav par daudz. Aplūkojiet dažādu fotogrāfu darbu piemērus, izvēlieties labāko un sarunājiet fotosesiju brīvā dabā vai fotogrāfa studijā. Ja sesija ieplānota studijā, tad kopīgi izplānojiet savus tēlus (jo vairāk, jo labāk) un paņemiet līdzi pēc iespējas vairāk rekvizītus, piemēram, romantiskai fotosesijai lieliski piestāvēs ziedi.

Dodieties ar savu mīļoti vīrieti uz akvaparku vai baseinu. Noskaidrojiet, kurš no jums abiem ir labākais nirējs vai bezbailīgākais tramplīnu lēcējs un „trubas šļūcējs”. Jūs esat pārāk nopietni, lai dotos uz akvaparku? Tad dodieties uz baseinu un pārbaudiet, kurš no jums ātrāk peld, vēl Jūs varat nodarboties ar ūdens aerobiku, vai iemācīties peldēt brasā. Lieliska alternatīva baseinam un akvaparkam būs sauna, kur Jūs varēsiet sarīkot intīmu gaisotni ar svecēm un plunčāšanos baseinā.

Sarīkojiet atmiņu vakaru. Kā Jūs iepazināties? Kāds bija Jūsu pirmais randiņš un pirmais sekss? Nākamajā dienā dodieties turp, kur Jūs iepazināties, vēlreiz „izspēlējiet” Jūsu iepazīšanos. Pacentieties neķiķināt un nebojāt spēli, bet vēlreiz izjust šīs brīnišķīgās emocijas. Vakarā sastādiet visspilgtāk atmiņā palikušo brīžu sarakstu, apmainieties ar tiem un sastādiet plānu nākamajam gadam.

Apmeklējiet kādu Latvijas pilsētu. Liepāja, Talsi, Cēsis, Kuldīga, Alūksne utt. – Latvijā ir daudz pilsētu, kur Jūs noteikti neesat bijuši. Pēdējais laiks to labot – savienojiet patīkamo ar lietderīgo. Viesnīcas tur parasti nav dārgas. Vislabāk izvēlēties tādu viesnīcu, kura piedāvā SPA procedūras. Tā Jūs varēsiet pa dienu apskatīt pilsētu, bet vakarā lieliski relaksēt savu ķermeni.

Spēlējiet šahu, domino, riču raču! Paņemiet visas galda spēles, kuras Jums ir mājās (kārtis, šahs, domino, „Monopols”, pokers), sagatavojiet uzkodas, ielejiet glāzēs vīnu un ķerieties klāt galda spēļu maratonam. Rekomendējam pirms spēles izvēlēties galveno balvu. Bez šaubām, labāk izvēlēties balvu, kura patiks abām pusēm. Vakarā saskaitiet punktus un pasniedziet uzvarētājam balvu!

P.S. Par romantiku, vēl joprojām ir pieejama bezmaksas e-grāmata 69. romantiskas idejas, ko iespējams lejuplādēt, bloga labajā malā!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!