10 produkti, kas palīdzēs uzveikt celulītu

Jūs esat nomocījusi sevi ar diētām, treniņiem un pārmetumiem?! Pietiks sevi mocīt – iespējams, tad Jums beidzot kaut kas sanāks.

Piedāvājam Jums 2 sevis un savas pasaules izmainīšanas mehānismus – mīlestība pret sevi un daži produkti celulīta mazināšanai. Jā, tik tiešām ir tādi produkti, kurus ēdot, Jūs darīsiet labu savai figūrai.

Mīlestību pret sevi Jums nāksies pašai noorganizēt. Jo bez tās celulīta mazināšanai paredzētais uzturs nebūs tik efektīvs. Bet ēdienkarti gan mēs tomēr palīdzēsim Jums sastādīt. Tātad, šodien mums ir īpašais piedāvājums – „10 produkti, kas palīdzēs uzveikt celulītu”, cienājieties!

1. Jodu saturoši produkti

Jodu saturoši produkti

Visi jodu saturošie produkti ir lielisks asinsrites katalizators. Jods paātrina šūnu metabolismu. Jods ir jūras kāpostu, jūras velšu, zivs un bumbieru sastāvā!

2. Šķiedrvielas

šķiedrvielas

Tieši šķiedrvielas ir tās, kas vienmēr protestē pret cukura un tauku uzkrāšanās organismā. Paldies jums, šķiedrvielas!

Dārzeņi un augļi – organisms tos ļoti ātri pārstrādā, tāpēc tie ilgi neaizkavējas Jūsu organismā. Šī iemesla dēļ neveidojas celulīts…

3. Kofeīns

kofeīns

Zaļā tēja – ļoti veselīgs dzēriens.

Neaizmirstiet par šīs tējas lielisko urīnu dzenošo iedarbību – ja Jūs vēlaties atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, tad esiet tam gatava. Šīs tējas sastāvā nav fermentu, tā labvēlīgi ietekmē organismu un palīdz izvadīt lieko šķidrumu.

Zaļā tēja labi stimulē tauku sadalīšanos un veicina šlakvielu izvadīšanu. Tā izvada no organisma holesterīnu, tāpēc šo tēju jo sevišķi jādzer tiem, kam ir sirds un asinsvadu slimības.

4. Ogas un augļi

Ogas un augļi

Ķirši, avenes, zemenes – sarkanās ogas un augļi uzlabo asinsriti, tāpēc tie ir ļoti veselīgi. Bez tam, šūnu novecošanās process palēninās pateicoties tieši šiem produktiem.

5. Pētersīļi

Pētersīļi

Neskaitot to, ka pētersīļiem piemīt urīnu dzenošas īpašības, tāpat kā zaļai tējai, tie vēl mazina apetīti. Vai tad tas neietekmēs labvēlīgi Jūsu figūru?

6. Ananāsi

Ananāsi

Ananāsu sastāvā ir bromelaīns, bet tas izvada no organisma lieko šķidrumu. Tikai neaizmirstiet to, ka ananāsu sastāvā ir daudz cukura.

7. Sīpoli

sīpoli

Sīpoli ir vēl viens vielmaiņas aktivizētājs. Tie lieliski izvada lieko šķidrumu no organisma un aktivizē vielmaiņu.

Neaizmirsīsim arī to, ka sīpoli lieliski likvidē toksīnus.

8. Pipari

Pipari

Visu krāsu pipari dara visu to pašu, ko iepriekš minētie produkti, plus lieliski tonizē organismu.

Droši vien tas būs liels pārsteigums, bet tieši šis dārzenis palīdzēs Jums cīnīties ar infekcijām.

9. Baklažāni

Baklažāni

Kamēr Jūs ēdat baklažānus, tā šķiedras uzsūc taukus. Tikai centieties gatavot baklažānus cepeškrāsnī vai tvaika katlā, jo tad, ja Jūs pievienosiet eļļu vai treknas mērces būs pavisam cits efekts.

10. Selerija

Selerija

Aktivizējiet vielmaiņu ar selerijas palīdzību, jo tas ļaus Jums izvadīt no organisma cukuru un sāli.

Uzlabojiet sava gremošanas trakta darbību, izvadiet no organisma to, kas tam nav vajadzīgs un esiet skaistas un veselas!

< Iepriek??jais raksts
5 viskaitīgākie produkti zobiem
N?kamais raksts >
Ko mēs zinām par olām?
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!