10 paradumi, kas padarīs Jūsu attiecības ilgstošas

Ja tu sapņo par attiecībām no sērijas “ilgi un laimīgi”, tad neatstāj novārtā šīs vienkāršās lietas…

Gandrīz katru no mums ir aizkustinājuši stāsti par mūžīgu un bezgalīgu mīlestību, ko esam dzirdējušas no draudzenēm vai redzējušas kino. Izrādās, Tu un Tavs mīļotais pilnīgi iespējams varat padarīt arī savas attiecības par tādām, ja ievērosiet dažu vienkāršus noteikumus.

1. Dodieties gulēt kopā. Ejiet gulēt kopā vienlaicīgi – nav obligāti jānodarbojas ar seksu katru vakaru (kaut gan tas būtu lieliski). Pāri, kas paliek kopā mūžīgi, cenšas aizmigt kopā, nevis atsevišķi. Tas nozīmē, ka Tu pretojies kārdinājumam noskatīties vēl vienu sēriju “Gossip Girl”, bet viņš datorspēļu vakaru kopā ar draugiem pārceļ uz nākamo vakaru. Turklāt, atnākot rudenim, arvien svarīgāk ir vienam otru sasildīt vēsajos vakaros.
2. Attīstiet kopīgas intereses. Labi, ja Viņam un Tev ir katram savi vaļasprieki, par kuriem neaizmirstat pat esot attiecībās. Taču spēcīgam pārim, ir svarīgi atrast arī kopīgus vaļaspriekus, taču tie nerodas paši no sevis. Jūs varat, piemēram, apmeklēt kopīgas nodarbības dažādos sporta veidos – no šaha līdz klinšu kāpšanai. Ja šie vaļasprieki Jums neradīs prieku, tad izvēlieties kaut ko citu – galda spēles vai nolemiet kopīgi ceļot un apmeklēt jaunas vietas.


3. Sadodieties rokās. Šī minimālā jūtu izrādīšana publiski ir nepieciešama un svarīga: tā ne tikai signalizē par komfortu Jūsu starpā, bet arī stiprina Jūsu attiecības, kas tika pierādīts nesen veiktā pētījumā.
4. Uzticēšanās un piedošana. Pacentieties ar sapratni izturēties pret problēmām un grūtībām, kas rodas pat vispriekšzīmīgākajās attiecībās un iemācieties piedod puisim. Daudzas meitenes domā, ka šāda pieeja izlutinās puisi un viņš “sēdēs viņai uz kakla”, bet patiesībā Jūs mazāk strīdēsieties, bet viņš centīsies parādīt sevi no labās puses.
5. Koncentrējieties uz pozitīvo. Pārtrauc meklēt trūkumus puiša izskatā un uzvedībā, pievērs uzmanību labajām lietām, ko viņš dara Tevis dēļ. Tas ir vienīgais veids kā izmainīt vīrieti uz labo pusi, tici man!
6. Apskāvieni. No rīta, pirms došanās uz darbu, dienas laikā, kad dodaties iepirkties, vakarā, kad skatieties kino – neaizmirstiet apskauties pēc iespējas ilgāk un biežāk. Pirmkārt, tas ir pozitīvi abu Jūsu veselībai, otrkārt – tas ļoti satuvina.


7. Atzīstieties mīlestībā katru dienu. “Labrīt!”, “Lai Tev laba diena!”, “Es Tevi Mīlu!” – šīs vienkāršās frāzes līdz nepazīšanai izmainīs Jūsu attiecības, ja tās atkārtosi katru dienu.
8. Novēli Saldus Sapņus. Psihologi bieži iesaka nedoties gulēt, ja neesat izlīguši pēc strīda, taču mēs pieturamies pie mazliet cita viedokļa. Dažos gadījumos attiecību skaidrošanu tiešām vajag atlikt līdz rītam, taču tas nenozīmē, ka nevar novēlēt “Saldus Sapņus”. Dari to katru dienu, neatkarīgi kā jūties – tā Tu parādīsi puisim, ka Tu mīli viņu pat tad, kad esi sāpināta vai dusmīga.
9. Interesējies par viņa panākumiem. Pat, ja nav laiks telefona sarunai, var izbrīvēt mirklīti laika, lai uzrakstītu viņam īsziņu darba dienas vidū. Pajautā, ka pagāja viņa svarīgā tikšanās vai vienkārši painteresējies par viņa pašsajūtu – mums visiem ir svarīgi zināt, ka par mums atceras un mīl, pat tad, kad esam tālu viens no otra.
10. Lepojies, ka esat kopā. Ciešāk saspied viņa roku, kad ejat iepirkties vai slepus ieknieb viņam pēcpusē, kad esat ballītē kopā ar draugiem, tā Tu atgādināsi puisim, ka viņu mīli un gribi – tas uzreiz uzlabos viņa garastāvokli.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!