10 padomi un triki kā salikt mantas koferī!

suitcase-of-lingerie-

Ceļojums vienmēr ir patīkams piedzīvojums, kad varam izbaudīt jaunas devesmas un atvilkt elpu no ikdienas. Taču, šo jauko atpūtu var sabojāt, tas, ja nebūsi paņēmusi līdzi vajadzīgās lietas un drēbes! Mēs pastāstīsim Tev, kā salikt visu nepieciešamo tavā koferī tā, lai nekas nepietrūktu un galvenais, to varētu veiksmīgi aiztaisīt!

Ko ņemt?

Saraksts:

  • Lietas bez, kurām mēs nevaram iztikt.
  • Izpēti laika prognozi valstī, kurp Tu dosies.
  • Dod priekšroku lietām, kuras tiks vilktas vai nēsātas pēc iespējas biežāk.
  • Izvēlies lietas un apģērbu pēc principa, jo vieglāk, jo labāk!

Kas tālāk?

Nesteidzies, ar mantu likšanu koferī, labāk no sākuma tās izliec uz gultas vai dīvana, tad Tev būs vieglāk tās pārbaudīt pēc tava saraksta. Tagad iztēlojies aptuveno ceļojuma scenāriju, “Iekāpu un aizbraucu uz lidostu utt..”. Tas palīzdēs Tev nepalaist garām kādas sīkas nianses, kuras Tev var noderēt. Tomēr prakse liecina par to, ka šajā posmā bieži vien, kas izkrīt no galvas, cerams tas nebūs nekas nozīmīgs!

Kā samazināt mantu daudzumu?

Suitcase

Skatoties uz kaudzi ar mantām, kuras Tev jāsaliek koferī, vienmēr atceries latīņu valodu. Un tas nemaz nav nekāds izteiksmīgs izteiciens, bet vienkārš vārds “compact”. Kurš nevēlas samazināt mantu daudzumu līdz maksimumam? Vieglākais veids izmantot vakuma maisus. Tos ir viegli izmantot un tie ir ļoti efektīvi. Tie ātri vien samazinās visu drēbju kaudzi, bet ir tikai viens mīnuss, atbraucot Tev nāksies pastrādāt ar gludekli!

Vēlviens veids kā salikt apģērbu, lai tas aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas ir satīt tos ruļļos, tad tie būs kompaktāki un apģērbs arī nesaburzīsies.

Trešais variants ir “Matrjoškas variants”. Tas ir tā, ka apģērbu un apavus sapakojiet vienu otrā. Piemēram, bērnu apavus var ielikt pieaugušo apavos, bet jostas apkārt kreklu apkaklītēm, pietam, tās neļaus tām deformēties.

Red suitcase

Kādā kārtībā salikt?

Noteikumi ir vienkārši: smagākās apakšā, trauslās lietas starp mīkstajām mantām. Apavus un jostas ieteicams izlikt pa kofera perimetru, lai aizņemtu mazāk vietas un atbalstītu kofera karkasu! Vēlviens triks- bikses, džinsas un plati džemperi ir jāliek “sviestmaizē” tas ir tā, ka viens no galiem ir koferī, bet otrs ārpus tā, tad uz pirmās puses saliekam plānās drēbītes un pārklājam ar otru pusi, kas bija ārpus kofera.

Un visbeidzot daži noderīgi ieteikumi:

Visu kas var tecēt, ir vajadzīgs iepakot atsevišķos maisiņos.

Lietas, kas var sabojāt citas mantas ir vajadzīgs iepakot atsevišķos iepakojumos.

Lietas, kuras nav paredzētas ielikt uzreiz koferī, jāliek pēc principa “tetrisa spēle”, ja parādās brīvs stūrītis tad tur arī jāliek.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!