10 noteikumi, kas jāņem vērā izvēloties vakarkleitu

Mazā melnā vakarkleita – tā ir kokteiļkleita vai vakarkleita melnā krāsā, kuras garums sniedzas līdz ceļiem. Kā pareizi izvēlēties šādu vakarkleitu? Mēģināsim tikt skaidrībā ar to.

Satriecoša kleita ar jostiņu

Foto: www.StarStyle.lv

1. Izvēloties vakarkleitu, vispirmām kārtām, pievērsiet uzmanību savas figūras īpatnībām, nevis pašām pēdējām modes tendencēm.

2. Ļoti īsi modeļi kombinācijā ar dziļu dekoltē nepadarīs Jūs seksīgāku – visdrīzāk, Jūs izskatīsieties vulgāri. Šeit ļoti svarīgi ievērot līdzsvaru: ja kleitas garums ļauj nodemonstrēt Jūsu slaidās kājas, tad pievērsiet uzmanību tam, lai dekoltē būtu pēc iespējas pieticīgāks, savukārt tad, ja dekoltē zona ir ļoti dziļa, tad jāizvēlas pēc iespējas garāku modeli.

3. Ja Jūs vēlaties iegādāties melno vakarkleitu kā bāzes variantu savā garderobē, tad izvēlieties klasiskus, lakoniskus modeļus. Šādas kleitas būs aktuālas neatkarīgi no modes tendencēm.

4. Ja Jūs plānojat mazajā, melnajā vakarkleitā galvenokārt doties uz saviesīgiem pasākumiem, tad pievērsiet uzmanību smalkiem un grezniem materiāliem (mežģīnes, samts, atlass). Tikai ielāgojiet, ka šādā kleitā Jūs noteikti nevarēsiet doties uz biroju.

5. Jo īsāka kleita, jo zemākiem jābūt kurpju papēžiem.

6. Ideāls kleitas garums – nedaudz virs vai zem ceļgala. Kleita, kuras garums ir nedaudz virs ceļgala būs ideāli piemērota jaunai meitenei, savukārt kleita, kuras garums ir nedaudz zem ceļgala būs piemērota nedaudz vecākām sievietēm.

7. Izvēloties dizaineru veidotus ļoti ekstravagantus modeļus, vajadzētu pievērst uzmanību koptēlam. Piemēram, ja kleitai ir apjomīgas piedurknes vai krādziņa, tad lieliski izskatīsies šaura lejasdaļa. Un otrādi, ja kleitai ir kupli svārki, tad būtu vēlams, lai augšdaļa būtu augumam pieguloša.

8. Ja audumam, no kura izgatavota kleita, ir neparasta faktūra vai raksts, tad vislabāk izskatīsies lakonisks modelis, jo jebkurā apģērbā galveno lomu spēlē vai nu audums, vai arī griezums.

9. Ja kleita ir izdekorēta ar akmentiņiem, pērlītēm, kontrastējošu izšuvumu vai spīdumiem, tad aksesuāriem jābūt ļoti lakoniskiem. Savukārt tad, ja kleita ir ļoti lakoniska un neuzkrītoša, tad varat izmantot spilgtas rotas un aksesuārus.

10. Ja Jūs nezināt, ko uzvilkt uz kādu saviesīgu pasākumu, tad izvēlieties mazo, melno vakarkleitu un klasiskas laiviņkurpes, jo tā vienmēr būs nevainojama izvēle.

Un noslēgumā vēlamies citēt Vindzoras hercogienes, Volisas Simpsones vārdus: „Ja mazā, melnā vakarkleita ir veiksmīgi izvēlēta, tad nav nevienas citas lietas, ko varētu uzvilkt tās vietā”.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!