10 iemesli, lai netievētu

Mēs nepārtraukti dzirdam par visādām diētām, ievērot kuras šodien kļuvis drīzāk moderni, nekā veselīgi. Bet kurš teica, ka visiem obligāti jābūt tieviem? Ne jau visiem jāstaigā pa podiumu, bet no otras puses – vai mēs vispār to vēlamies? Mēģināsim tikt skaidrībā.

10 iemesli, lai netievētu

Iemesls Nr.1. Apaļīgo cilvēku priekšrocības

Ne visiem vīriešiem patīk tievas sievietes. Stiprais dzimums zina, ka apaļīgas sievietes praktiski vienmēr ir lieliskas mājsaimnieces un ļoti sabiedriskas, tāpēc viņām ir ļoti plašs paziņu loks. Viņas savā ziņā ir sievišķīgas un pat seksīgas. Šādas sievietes parasti ir labas draudzenes un mīļākās, kā arī saprotošas sarunu biedrenes. Bieži vien apaļīgas sievietes piedod krāpšanu, viņas nav agresīvas un reti mēdz būt dusmīgas. Vēl svarīgi ir tas, ka apaļas dāmas mīl ne tikai labi paēst, bet arī lieliski gatavo. Bez tam, šāda sieviete nekad savam mīļotajam vīrietim pirms vakariņām neteiks, ka viņš jau tāpat ir apaļīgs, tāpēc viņam pēdējais laiks sākt tievēt vai arī jāsāk nodarboties ar sportu.

Iemesls Nr.2. Paēduši – tātad labestīgi

Ne velti mēdz teikt, ka ēdiens – tās ir narkotikas. Kāda tam ir garša – to izlemj katrs pats: salda, sāļa, ievārījuma, cepumu vai bulciņu. Šī narkotika padara mūs laimīgākus, tāpēc ēšanas laikā mūsu organismā paugstinās „laimes hormonu” – endorfīnu līmenis. Bet kad mums nepietiek prieka, tad parādās agresija un dusmas. Tad mēs ar badainām acīm meklējam kaut ko ēdamu, izgāžot visas dusmas uz apkārtējiem. Sakiet, vai tāda būtne var patikt vīriešiem? Bet draugiem? Ja sieviete ievēro diētu, tad, bez šaubām, galvenais sarunu temats būs pārtika. Tik garlaicīgs sarunu biedrs daudziem šķiet pārlieku apnicīgs.

Iemesls Nr.3. Grūtniecība — tas nav piemērots laiks, lai ievērotu diētu

Grūtniecības laikā jāpriecājas par drīzo bērniņa parādīšanos, jādomā par bērnu gultiņas, ratiņu un drēbīšu iegādi, nevis par diētām un badošanos.

Iemesls Nr.4. Nedrīkst tievēt pēc dzemdībām

Precīzāk sakot, nedrīkst tievēt uzreiz pēc dzemdībām. Neskatoties uz to, ka slavenības iemanījušās atgūt formu pēc dzemdībām pāris mēnešu laikā, nevajadzētu ņemt no viņām piemēru. Bez šaubām, daudzām jaunajām māmiņām liekais svars izraisa nopietnu psiholoģisku traumu, tāpēc viņām ir depresija. Atkarībā no tā, vai Jūs notievēsiet divu mēnešu, pusgada vai gada laikā, Jūs neviens nesāks mazāk mīlēt. Līdz ko Jūs pabeigsiet barot bērnu ar krūti, tad Jūs varat sākt ievērot diētu un nodarboties ar sportu. Grūtniecības laikā uzkrātā svara ātra zaudēšanas propaganda provocē mūs uz darbiem, kuri var kaitēt ne tikai mūsu veselībai, bet arī zīdainim. Nevajadzētu censties akli atdarināt slavenības, Jums taču pašai ir sava galva uz pleciem.

Iemesls Nr.5. Pārlieku tievām meitenēm ir grūti palikt stāvoklī

Kāda saistība grūtniecībai ar tievumu? Viss saistīts ar hormoniem. Taukaudi vistiešākā veidā saistīti ar organisma hormonālo darbību. Bet tie, savukārt, ietekmē bērniņa ieņemšanu un grūtniecības procesu. Taukaudu nepietiekamības gadījumā sievietei tiek traucēts menstruālais cikls, kā arī iespējami pat tādi gadījumi, kad menstruācija pilnībā apstājas līdz brīdim, kamēr atjaunojas normāls svars. Vēl ārsti saka, ka ļoti tievām meitenēm hormonu līmenis ir tik zems, ka olnīcas dažreiz nav spējīgas sasniegt dzemdi un apaugļot to.

Iemesls Nr.6. Izmēru maiņa – tā ir garderobes nomaiņa

Globāla novājēšana var „iecirst lielu robu” budžetā. Jo pat tad, ja mēs vēlamies palikt nedaudz slaidākas, mums nāksies nopirkt ne tikai jaunu jostu, bet arī bikses, svārkus, kā arī jaunu apakšveļu, jo tievēšanas laikā lielākai daļai sieviešu mainās krūšu izmērs, tāpēc būs nepieciešamas jaunas blūzes, T-krekli, tunikas un pārējās garderobes sastāvdaļas. Jūs vēl jo projām vēlaties kardināli notievēt?

Iemesls Nr.7. Resnulīšu šovs

Resnulīšu šovs kļuvis par vienu no vispopulārākajām un aizraujošākajām programmām daudzās izklaides iestādēs. Bāri, klubi ar lielāko prieku uzņems kustīgās un dzīvespriecīgās šādas komplekcijas dāmas, kuras spējīgas sasmīdināt un izklaidēt jebkuru publiku. Vēl šādas programmas ir ļoti populāras korporatīvos pasākumos un ballītēs. Ja Jūs ar to pelnāt naudu, tad kāpēc Jums jātievē?

Iemesls Nr.8. Vecums? Bet grumbu nav

Kamēr mēs esam jaunas meitenes, tad grumbas nedraud nedz tievām, nedz arī apaļīgām dāmām. Bet kad Jūsu vecums sasniedz 35-40 gadu robežu, tas apaļīgām dāmām parādās acīmredzamas priekšrocības. Viņām daudz lēnāk parādās grumbas, kā arī ir daudz veselīgāka sejas krāsa. Un tas visiem ir jau sen zināms fakts. Vēl vairums gadījumu sievietes ar nelielu lieko svaru vieglāk pārcieš klimaksu. Līdz ko dāmas sasniedz 40 gadu vercumu, tad viņām uzreiz parādās liekie centimetri uz vidukļa un vēdera. To var uzreiz nepamanīt, jo tauku masas palielināšanās notiek vienlaicīgi ar muskuļu masas samazināšanos. Tomēr šajā vecumā diētas un fiziskā slodze ne vienmēr nāk par labu, jo tas var izprovocēt pašsajūtas pasliktināšanos.

Iemesls Nr.9. Jums to neļauj veselības stāvoklis

Tievēšana – tas ir sarežģīts process. Pat cilvēkiem ar stipru veselību jāatbrīvojas no liekā svara ļoti uzmanīgi. Ja Jums ir lieki 20 kilogrami, tad Jums noteikti jātievē, bet tikai ārsta uzraudzībā. Bez šaubām katrai sievietei nenāktu par sliktu doties pie ārsta un pakonsultēties. Izdariet atbilstošus secinājumus – ķermeņa masas samazināšanu nāksies atlikt uz labākiem laikiem. Savādāk pēc nepārdomātām diētām Jums nāksies ne reizi vien doties pie ārsta ar jaunām slimībām.

Iemesls Nr.10. Kad viss ir kārtībā

Kāpēc jāmoka sevi ar visādām diētām un ierobežojumiem, ja Jūsu ārējais izskats un svars Jūs pilnībā apmierina? Izbaudiet dzīvi un nepiebāziet galvu ar liekām muļķībām.

No visa iepriekš minētā varam izdarīt sekojošu secinājumu: nevajadzētu ļauties sabiedrības provokācijai un dzīties pakaļ mūsdienu modei un sākt ievērot visdažādākās diētas. Palūkojoties uz sevi spogulī, biežāk smaidiet, sakiet sev komplimentus, paaugstiniet savu pašnovērtējumu. Psihologi saka, ka vislabākais mūsu draugs – tas esam mēs paši. Un, protams, neaizmirstiet: laba cilvēka esot jābūt daudz!

Foto: © Anatoly Tiplyashin,www.photoxpress.com

< Iepriek??jais raksts
Pieci pārēšanās iemesli
N?kamais raksts >
Dzīve pēc diētas
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!