10 frāzes, kuras nepatīk vīriešiem

Vīrieši ir ļoti viegli ievainojamas būtnes. Dažreiz, lai viņiem sāktos sirds lēkme, pietiek tikai ar divām-trīs neuzmanīgi pateiktām frāzēm. Piemēram, ar kādu no sekojošām frāzēm:

10 frāzes, kuras nepatīk vīriešiem

1. Kad mēs apprecēsimies?

Ja viņš zinātu atbildi uz šo jautājumu, tad jūs jau sen būtu precējušies. Vīriešiem nepatīk steigties tamlīdzīgās lietās, un jebkuri mājieni no Jūsu puses nepalīdzēs tuvoties mērķim, bet tikai kārtīgi sadusmos viņu.

2. Vai Tu nevēlies kopā ar mani iet iepirkties?

Protams, viņš nevēlas, ņemot vērā to faktu, ka vieglā promenāde pa veikaliem, visdrīzāk, ieilgs, tāpēc aizņems visu dienu, turklāt pie kases noskaidrosies, ka Jūsu nopirktā lieta Jums vairs nepatīk.

3. Vai Tu nesaskati nekādas pārmaiņas manā izskatā?

Jūs varat izdarīt ar sevi tik daudzas lietas! Izretinājāt uzacis? Uzkrāsojāt lūpas ar jaunu lūpukrāsu? Izveidojāt jaunu matu sakārtojumu? Vīrietis ir gudrs – viņš zina, ka nav vērts likt savām smadzenēm saspringti strādāt tikai tāpēc, lai noskaidrotu, ka Jums parādījusies jauna skropstu tuša, kura palielina skropstu apjomu par 256%.

4. Bet kā Tu domā…

Šis jautājums vīrietim nepatīk, jo tas ir pārlieku absurds. Nav svarīgi, ka pēc tam sekos frāze: „kuras kurpes man labāk piestāv?” vai „kādu nagu laku man izvēlēties?” Tas tāpēc, ka Jūs vienalga izdarīsiet visu pa savam: „Labi, ņemšu sarkanās uz platformas” vai „Laikam labāk būs piemērota violetā, jo tā piestāv pie manas kleitas”.

5. Es gribu Tevi iepazīstināt ar saviem vecākiem

Ja Jūs satiekaties pietiekami ilgi, tad, pilnīgi iespējams, vecākus interesē Jūsu tālākie plāni. Un viņš to sen jau nojauš. Tāpēc Jūsu priekšlikums satikties ar mammu un tēti varētu līdzināties frāzei Nr.1.

6. Tev patīk šis ūdeļādas kažoks?

Bīstams jautājums – tas spējīgs padarīt jebkuru vīrieti par greenpeace piekritēju. Labāk kļūt par šo nelaimīgo dzīvnieciņu aizstāvi, nekā vēlreiz atlikt jaunas mašīnas pirkumu.

7. Man ar Tevi jāaprunājas

Šī frāze ir bīstama tādēļ, ka tai var sekot jebkas. Sākot no atzīšanās, ka Jums būs bērns, un beidzot ar jebkuru no iepriekš minētajiem punktiem.

8. Pagājušajā naktī es simulēju orgasmu…

Padomā tik, bet tieši pagājušajā naktī Jūsu vīrietis nāca pie slēdziena, ka viņš ir īsts seksa gigants! Mokošas aizdomas, vai Jūs neizliekaties arī šoreiz, bojās viņa garastāvokli vēl ļoti ilgi.

9. Jānis/ Kārlis/Juris/Mārtiņš vienmēr mazgāja pēc sevis traukus …

Vai Jums tas patiktu? Ja reiz šis Jānis/ Kārlis/Juris/Mārtiņš bija tik labs, tad kāpēc Jūs joprojām neesat kopā?

10. Tu mani mīli?

Jums šķiet, ka pateikt „jā” ir pavisam vienkārša lieta, tomēr mīlas lietās vīrieti biedē jebkura konkrētība, jo sevišķi tik atklāta un tieša. Tāpēc izredzes, ka viņš godīgi atbildēs Jums uz šo jautājumu, ir gaužām niecīgas. Visdrīzāk, Jūsu mačo iegrims dziļās filozofiskās pārdomās, tādās, kā, piemēram, „Kas ir mīlestība?”

Foto: © dinostock,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!